Vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Vzťah so starším mužom
Hanii

Ahojte, chcela by som sa spýtať, alebo poprosiť o rady ľudí, ktorí mali takú istú, alebo podobnú skúsenosť...
Môj \"problém\" je v tom, že sa mi páčia starší muži. VEĽMI :). Myslím viac ako 10 rokov - oveľa viac. Tým že mám relatívne málo rokov(násť)pojem starší muž beriem od tých 35 a kludne aj viaaac....
Viem presne prečo to tak je. Teda myslím si. Od 6 rokov vyrastám bez otca a ja som človek veľmi citlivý,ktorý potrebuje harmóniu, i tú rodinnú a práve to hľadám aj vo vzťahu. Druhá vec je tá, že \"muži\" v mojom veku, akoby som to...no nenašla som rozumného v mojom veku čo by ma zaujal a nepôsobil pri tom ako primitív. Stačí mi počúvať ich v škole. + mám pocit akoby dnešní mladí chlapci ani neboli chlapmi, nepôsobia tak na mňa a ja potrebujem proste ochrancu, otca v jednom. Proste CHLAPA. Keď som sa o tom rozprávala s kamarátkou povedala mi, že je to \"úchylné\" ale keď mne prídu oveľa viac úchylní dnešní puberťáci. Nechcem týmto nikoho uraziť ani sa vyvyšovať.
Najprv som si myslela, že je to len také chvíľkové. Mala som raz jednu skúsenosť - zatiaľ prvú a poslednú, aj ten mal 35 rokov ale zas to bolo len o tom jednom, k čomu ani nedošlo, pretože to všetko trvalo jeden deň, okamžite mi došlo koľká bije. Tak som si povedala že teraz sa mi všetci starší zhnusia a bude po tom. Ale nie. Neviem si predstaviť vzťah s prívlastkom len \"môj muž/milenec\" ale aj taký ochranca zároveň a to sa mi hneď spája so starším.... Je tu niekto taký, čo vedie podobný a úspešný vzťah?
- + nerátajte také tie generačné nezhody, naozaj si nerozumiem zo svojimi rovesníkmi a s dnešnou modernou dobou...skôr som len zvedavá či tu niekto taký je, poprípade vaše názory, normálne to zrejme nebude, ale kedy som ja tak premýšľala :-) Je to asi skoro riešiť, ale som zvedavá...

***Wellia***

Baby, nebojte sa vztahu so starsim muzom!
Ja som 4 roky s muzom mojich snov, je o 20 r starsi (i ked nevyzera), a som nesmierne stastna, lebo zijem svoj sen... tiez bol zenaty, no uz pocas prveho roku nasho vztahu sa rozviedol, pretoze pochopil velmi rychlo a spravne ma odhadol, ze naivita u mna nehrozi ani omylom :-)
Ak niekoho naozaj lubite a rozumiete si, vsetky prekazky stoja za to! I ked by to nemalo byt na cely zivot! Ved kolko ludi sa rozvadza alebo nedokaze spolu prezit cely zivot, i ked su rovesnici ...nevsimajte si ani blbe poznamky, ze vam muz casom nebude stihat... su to len reci ludi, ktori su poznaceni spolocenskym stereotypom. Muz, ktory ma zabezpecenie, a nemusi kazde rano vstavat alebo chodit na nocne, cvici, stara sa o seba, ma cas na relax, bude predsa aj o 20 rokov pomaly v lepsej kondicii ako mladsi muzi.......Naco riesit vzdialenu buducnost, ked tym iba premrhame pritomnost, ktora moze byt fantasticka! Chodte do toho...

enny99

Ja mam podobny problem, teda nemyslim si ze je to problem... Kolko je takych manzelstiev kde je muz starsi aj o 20rokov a vsetko funguje tak ako ma... Ja som mala najprv priatela kt. bol starsi o 6 rokov, ale po case tym ze som mentalne dospievala zacalo sa mi zdat ze som ho v urciteom veku predbehla a zdal sa mi takisto primitivny... 2 roky som sa to snazila udrzat lebo som ho strasne milovala ale marne... Doteraz je mi to luto lebo viem ze takeho kt. ma bude mat takto rad uz nenajdem, ale proste mi vadi ze on stagnuje na jednom mieste a ja sa rozvyjam...
Potom som strela muza kt. je sice o 13 rokov starsi, rozumieme si vsetko je ok, ako tu pisete jasne ze ma dobre auto, svoj biznis atd. kt, zenu by tu nepritahovalo? Galantny muz v obleku? Ktory vam posiela ruze, pozyva na drahe vecere, robi vas stastnou...
Lenze problem je ze sa mi priznal, ze je zenaty... Zevraj im to nefunguje, a rad by od nej odisiel a zacal fungovat so mnou, ale nakolko nie som najivna sliepka myslim si ze to nie je celkom tak ako hovori, lebo kt. muz by odisiel zo svojho zazemia kde ma vsetko(okrem sexu) a zacal zit s mladou babou v kt. nema istotu... moj najvacsi problem je ze som sa do neho zamilovala, ale stale citim akusi lutost k mojmu ex s ktorym som bola 4 roky aj ked viem ze s nim to vyznam nema, lebo mame uplne rozdielne pohlady na zivot...
Myslela som si ze si to vsetko dam v hlave dokopy a preto som odisla na 2 mesiace mimo sr, ale je to vsetko len a len horsie...
Skuste niekto poradit, zaujimalo by ma to aj z tej muzzskej stranky ako to vnimate... Len my tu nepiste, ze som zlatokopka... Uz viac ako 5 rokov pracujem ako modelka, takze si zijem velmi dobre aj sama bez akehokolbek chlapa... Peniaze ma v tejto situacii vobec netrapia

dôchodca

Keď môžu mat mladší vzťah so staršou prečo nie ty? Poznám čo si začali aj o 10 rokov staršou jeden ma dokonca aj dve deti a je od neho staršia o 8 rokov.

Mimulus

Nepochopili :) Ale ja som sám o sebe divný :D Ja napríklad nedokážem niekomu dôverovať ani na 90, 80, 70...či dokonca menej percent. Ak dôverujem tak naplno... Neviem či je to chyba ale takto nejako to je.

Hanii

Mimulus myslis to, co som pisala o dovere? ... ja som hovorila o tom, ze ak niekomu budem doverovat, tak to bude moj buduci parnter...a to na 100%. alebo nikomu. takze neviem ako ti mam poradit...ako nevravim ze nikomu nedoverujem, ale ked ma zradi alebo nieco podobne, nebude to pre mna az taka rana ako ten, komu doverujem uplne...mozno :)alebo sme sa nepochopili :D

Mimulus

,,tym som len chcel povedat, ze v jednoduchosti je krasa, nuz realita je opacna - muz co nema na sebe reprezentativne saty, nema sancu, bez ohladu na to, aku ma osobnost (ale zase pravdou zostava, ze ak zena odmietne muza len preto ze nema oblek, tak jej treba, cize uprimnost je dobry FILTER v zivote :D ),,

Aj tak som prečítal - no nedá sa nesúhlasiť :)

Mimulus

Hanii - tentokrát sa mi nechce čítať Losta ale ak ma naučíš ako nedôverovať na 100% tak ti budem veľmi vďačný :D

whiteamerica

este som zabudol k priemerny uces :D
niekto ostrihany na jezka ma o 2-5 inut kazdy den navyse, co moze investovat do rodiny, ci seba, ci niecoho lepsieho ako predavaniu sa..
cize to je 10-25 hodin rocne ;)
a to plati v mnohych veciach zivota.
tym som len chcel povedat, ze v jednoduchosti je krasa, nuz realita je opacna - muz co nema na sebe reprezentativne saty, nema sancu, bez ohladu na to, aku ma osobnost (ale zase pravdou zostava, ze ak zena odmietne muza len preto ze nema oblek, tak jej treba, cize uprimnost je dobry FILTER v zivote :D )

whiteamerica

keby sa chvalim, tak napisem ze 1 bonboniera stoji viac ako najnovsi ajfon (aj ked netusim kolko stoji) :D
ale taku clovek nestihne zjest sam, takze smola, cele je to prekliate :D
s tymto som sledoval nieco ine, ale nepoviem co..

ale poviem ti k tomu este 1 vec.

predstav si ze mas 2 chlapov oproti seba, a predstav si, samozrejme ciste hypoteticky, ze v ten den sa mas rozhodnut pre jedneho z nich, s kym pojdes na rande.
koho si vyberies?
ak onbaja maju vyzor, vysku, telo +- rovnake
vyberies si:
1. chlapa ktory ma neznackove teplaky, neznackove tricko (vyblednute), priemerny uces (ktory ma kazdy druhy), a pride MHD a stoji/sedi tak trochu submisivne.
alebo
2. chlapa ktory pride na BMW, ma oblek - nablyskany, stoji sebavedomo a usmieva sa od ucha k uchu.

prestavka na rozmyslenie...

ok, a teraz ti mi ovpovedz, bez ohladu na vyber, ze koho by si priemerna zena vsimla skor?

dnes sa treba vediet predat. patrim do skupiny 1 a NIKDY neprejdem do skupiny 2, NIKDY nedam 100% svojho "ja" do marketingu, hnusi sa mi to.

ako vie neznaly clovek, ze tie teplaky nie su site na mieru? a tricko nie je dizajnovane a site na mieru (tj. existuje len 1 tricko na svete a to ma nasebe, adidas sa moze strcit vies kam), ako vies ze prisiel na MHD, lebo ma v garazi napriklad supersport, ktory sa neoplati startovat, lebo hopouziva len na vikend? a nema hodinky za 2000, lebo nechcene potrebuje?

a ako vies, ze ten co pride v BMW, ho nema polepene zo zatopeneho nemeckeho bazaru? (a je defacto nebezpencejsie ako Fabia) atd atd..

ale dolezitejsia vec!!! je tato -
ten 1. ukazuje sam seba v kazdodennom svetle, ako sa srpavadoma, to co dokaze ZA KAZDYCH OKOLNOSTI PONUKNUT a ten druhy? nema najmensiu sancu udrzat take tempo (teda 99% z nich).

tolko k mojmu pozorovaniu. poznam obe skupiny (kedze stretavam dost ludi, ale zas nie extremne vela, takze to beriem s rezervou, je to len ukazka, a vysvetlenie na tvoju otazku)

takze dnes je ten co je uprimny, a ten co nezvelicsuje a neklame proste diskriminovany.

mne osobne sa viac paci zena, co pride bez 1cm hrubeho makeupu, nemusi byt totalne "BIO" ale proste, nech sa nehra na nieco, co nie je a ani byt nechce.. a nenavidim fajcenie :D