Vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Vzťah so starším mužom
Hanii

Ahojte, chcela by som sa spýtať, alebo poprosiť o rady ľudí, ktorí mali takú istú, alebo podobnú skúsenosť...
Môj \"problém\" je v tom, že sa mi páčia starší muži. VEĽMI :). Myslím viac ako 10 rokov - oveľa viac. Tým že mám relatívne málo rokov(násť)pojem starší muž beriem od tých 35 a kludne aj viaaac....
Viem presne prečo to tak je. Teda myslím si. Od 6 rokov vyrastám bez otca a ja som človek veľmi citlivý,ktorý potrebuje harmóniu, i tú rodinnú a práve to hľadám aj vo vzťahu. Druhá vec je tá, že \"muži\" v mojom veku, akoby som to...no nenašla som rozumného v mojom veku čo by ma zaujal a nepôsobil pri tom ako primitív. Stačí mi počúvať ich v škole. + mám pocit akoby dnešní mladí chlapci ani neboli chlapmi, nepôsobia tak na mňa a ja potrebujem proste ochrancu, otca v jednom. Proste CHLAPA. Keď som sa o tom rozprávala s kamarátkou povedala mi, že je to \"úchylné\" ale keď mne prídu oveľa viac úchylní dnešní puberťáci. Nechcem týmto nikoho uraziť ani sa vyvyšovať.
Najprv som si myslela, že je to len také chvíľkové. Mala som raz jednu skúsenosť - zatiaľ prvú a poslednú, aj ten mal 35 rokov ale zas to bolo len o tom jednom, k čomu ani nedošlo, pretože to všetko trvalo jeden deň, okamžite mi došlo koľká bije. Tak som si povedala že teraz sa mi všetci starší zhnusia a bude po tom. Ale nie. Neviem si predstaviť vzťah s prívlastkom len \"môj muž/milenec\" ale aj taký ochranca zároveň a to sa mi hneď spája so starším.... Je tu niekto taký, čo vedie podobný a úspešný vzťah?
- + nerátajte také tie generačné nezhody, naozaj si nerozumiem zo svojimi rovesníkmi a s dnešnou modernou dobou...skôr som len zvedavá či tu niekto taký je, poprípade vaše názory, normálne to zrejme nebude, ale kedy som ja tak premýšľala :-) Je to asi skoro riešiť, ale som zvedavá...

Hanii

innerworld

Nevylucujem ziadneho. Ja som sice este nic neskusala, ale ked si predstavim buducnost, (mojho partnera) je to vzdy niekto starsi. Pretoze som zistila, ze ak niekedy budem mat vztah, potrebujem aby bol veeelmi založeny na citoch a takej tej opore. Skor sa bojim aby to ostatne, co si myslela ako doplnok, nebolo to najhlavnejsie. Len to a nic. Ale ako si to mam vysporiadat zo sebou, ze som ako mala vyrastala bez otca. Na to treba dvoch, nie?

innerworld

Mne sa tiez pacia starsi a to mam s otcom vztah v poriadku. Rovesnikom sa nevyhybam aj som to skusala,ale zatial som nenasla to,co by mi vyhovovalo.Co pride,to pride. Mozno ta zaujme aj mladsi,mozno nie.Treba skusat,ale s rozumom. A dat pozor,aby si si z neho neurobila hlavne svojho otca a ostatne nebolo len doplnok.

Nie je dobre vyhladavat vztahy na principe nedostatku. To je najlepsie si vysporiadat sam so sebou.

Hanii

james bond

ja svoj vek neviem ovplyvnit. ver, že keby som vedela...
ale mas pravdu, niekedy si myslim, ze mam najvacsiu pravdu na svete a zistim len, ze je to sposobene pubertou. Tie navaly pocitov akejsi mudrosti, to si vystihol :-) ale zas o tom je ina tema...sme odbocili... inak minule osm rozmyslala nad tym, preco sa snazime my, pubertaci, byt "najmudrejsimi" na svete. Ci je to teda tym vekom alebo tym, ze nas nikto vazne ani neberie? otazka pomimo...:)

Hanii

Mladej

james bond

svoj standart? samozrejme. a ako to mozes vediet, ked ma nepoznas?vsetci muzi mate automaticky ulozene v hlave, ze ked chce zena starsieho, chce jeho peniaze a majetok. Ja mam zas v hlave automaticky ulozene, ze vsetci mlady takto zmyslaju, nadavaju na nas, ze chceme len peniaze, auta, majetok a sex. Pritom vy vobec nie. Tak sa potom necudujte ze som si utvorila taky nazor a za chcem starsich. Mam 17 a ani jedno s toho ... a ani nechem zatial.... chcem sama nieco dosiahnut
aby som nemala pocit, ze som od niekoho zavisla kto by ma finan. zabezpecil. nevedela by som tak zit.

Preco by nebolo mozne prave to, ze muzi/chlapi/ co maju toho uz vela preskakane, na mna posobia rozumne, otcovsky, viem im viac doverovat a verit? co je na tom zle? nejdem sa zajtra vydavat za 40! iba ma neberu dnesne sposoby mladych...tak prepacte...

Mladej

Chcete proste už zamladi žiť ako kráľovné. Väčšinou si vyberáte bohatsich starších nie obyčajných z ľudu aspoň čo vidím takže práchy sú v hre . On mladé masko vy prachy. Jasná vec !

Mladej

Ja dávam za pravdu j.b. Koľko máš rokov bond ? Jasne baby čo idu na starších chcú luxus a nakoniec nájdu na sex mladého milenca a starším sa nechajú vydržiavať. Je to tak a vy baby si hovorte čo chce te. Vieme o vás svoje a darmo sa budete obhajovat láskou.