Diane35

Príspevok v téme: Diane35
ani588

ahojte, mám 25 rokov a bohužiaľ stále akné na ktoré mi nič nezaberá..mám strednú formu, nie je to až také strašné, ale v tomto veku ma to už veľmi otravuje..gynekolog mi predpísal túto antikoncepciu, že mi pomôže aj na akné...počula som o nej veľmi zlé veci, dokonca že je zakázaná, užívate ju niekto alebo aké skúsenosti s ňou máte? prosím poradte mi čo mám robiť, už som doslova zúfalá a veľmi mi to zasahuje aj do spoločenského života..dakujem

ebi77777777

radšej by som brala roaccutane ako diane35
jednak zväčša po vysadení diane35 sa vráti stav do pôvodneho stavu alebo dokonca horšieho stavu, lebo sa rozhádže cyklus, ale nemusí to byť pravidlom

roaccutane alias aknenormin je účinnejší, po liečbe sa akné zväčša už nevracia, alebo ak tak v miernejšej forme

Kvety zla

ja som ju uzivala rok, po roku som presla na inu antikoncepciu. plet sa mi upravila. po vysadeni HAK komplet som mala rozhadzany cyklus, okrem toho ziaden iny problem, plet sa mi znovu trochu zhorsila.
ak ju chces mat cisto na plet, tak by som asi na tvojom meiste skor vybrala aknenormin - sice je to svinstvo, ale mala by si sa akne zbavit navzdy - co s antikoncepciou nemusi byt (po vysadeni sa zvykne plet znova zhorsit). ak chces vsak brat aj ako antikoncepciu, vyskusaj.

alibi

sestra ju brala, velmi z nej ochorela. uz rok nemala menstruaciu po vysadeni. neodporucam. mozno nebude moct mat deti.