Netrefím sa do záchoda...

Príspevok v téme: Netrefím sa do záchoda...
Johnnnyyy

Ahojte. Mám 15 rokov a pre niekoho možno smiešny problém, ale mňa trápi. Musím cikať v sede pretože sa po stojačky nedokážem trefiť do misy, a vždy je zachcané prkienko... Posledných 5 dní som cikal iba v stoje, pretože som sa to chcel naučiť. No nepodarilo sa... Ono to cikanie vždy prebehlo tak že som uvolnil prúd, ostriekalo to prkienko(vážne sa nedokážem trefiť), asi po sekunde som už dokázal namieriť a cikal som normálne do misy, ale keď chcem na konci vytrepať, opäť to ide mimo misu...
Nerobím si tu z nikoho srandu... Do pisoáru mi to ide bez problémov. Trápi ma to hlavne kvôli tomu že od septembra nastupujem na internát(pri rannej hygiene sa určite budem musieť vymočiť keď si niekto bude umývať zuby...), a nechcem si ani predstaviť tú hanbu čo tam budem mať ak sa to nejako nenaučím... Buď pre nich budem neschopný "čurák" alebo gay ktorý musí pri cikaní sedieť. Vďaka za rady, postrehy, názory a tak. :-)

poPo....

no zaujimave ,co sa ja vsetko nedozviem o muzskej toalete :DD
Ovecka cozeeeeee ? :DDD takze ty striehnes este aj na toalete ? to kde si nabral take chrabre geny :DDD
no chlapci ,dobre som sa zasmiala :-P

whiteamerica

jasne ze sa da :D co je na tom? ide o spravne casovanie.. sice nikdy som to nestopoval :D to su mi ale problemy teda :D

ja ked som sa stsahoval sem, jedna 27rocna baba tu byvala a mala tu nalepku na toalete ze "tlac kvalitne a rychlo" :)

0vecka

co je to za keketina ze ty budes šťat a niekto iny si bude vedla teba umyvat zuby??? akoze sorry ale to mi pride take divne okrem toho sa mozes vyhovorit ze sa ides vysrat...

a co sa sedenia tyka tak je to geneticke ja sa napr po sediacky nevystim... chlap vzdy ochranoval rodinu a preto musel byt v strehu a nesadal si pri stani...

inak ti poradit ak nechces ostat prkienko tak ho jednoducho zdvihni....

NumLock

Ja bežne pri močení sedím. Dá sa pri tom čítať. 15 roční chodia do školy. V škole sú spoločné hajzle. Fakt vám to nedochádza?

whiteamerica

A kto ho akoze bude pozerat na toalete? nemaju dvere? v prirode si nemusi cupnut, tam moze stat, tam neni co netrafit :D a ako by vedel niekto, ze sedi? pocuva za dverami? potom tu ma niekto daleko horsiu psychicku poruchu ako homosexualita a chalan (15, zakaldatel) sa len musi naucit ich poriadne verbalne odohnat a nikto nebude mat odvahu sa mu nabuduce postavit do cesty.