Dovolenka bez priatelky

Príspevok v téme: Dovolenka bez priatelky
vari_at

S priatelom sme spolu asi dva roky. Na dovolenke sme este nebli. Minule leto sme si planovali ze pojdeme spolu na nasu prvu dovolenku. Lenze prisiel Jun a on mi oznamil ze ide na dovolenku s chalanmi do chorvacka (vraj panska jazda) no po dvoch tyznoch som sa cisto nahodou dozvedela ze idu s nimi aj 3 baby ( 3 chalani si beru frajerky). Moj priatel anilen nezabojoval o to aby som isla s nim lebo vraj uz su plne auta a by sa pri mne s chalanmi nezabavil . Co by ste robili na mojom mieste baby? Ja to mam stale v hlave nemozem to prekusnut ako s aku mne zachoval.
Trapne komentare si nechajte, ja som len z toho nestastna.

missisippi

baby, je to dobry hajzel. uznajme, ktory milujuci chlap nechce stravit letnu dovolenku so svojou zienkou? Mala by si spravit to iste, ist s kamaratkami, zabavit sa a nestracat s nim cas :)

takajedna

"panska" jazda s troma babami a vraj pre teba nie je miesto, tak tomu sa hovori od..b ... takeho by som kopla do zadku az by mi nohu okadil...

MonikaXXX

Tak to verím, že si s toho nešťastná, ja by som bola len keby chcel ísť bezomňa iba s chalanmi, nie ešte aby som sa dozvedela že idú aj iné baby. A s tými ostatnými čo idú dobre vychádzaš? Ja to nechápem, je to od neho svinstvo riadne!!! Ja by som mu dala ultimátum, buď nepôjde a ak pojde bez teba, proste koniec..Toto sa nerobí. Keby išiel len s tými chalanmi tak dobre, to sa dá prehltnúť ( horko ťažko :) ) ale keď ťa takto oklamal..

Leela333

Poslať ho niekam, toto je od neho riadny úder pod pás. V podstate ti tým povedal, že s tebou nechce tráviť čas- A že sa s tebou nezabaví? No super, tak ho nechaj, nech sa zabáva. S niekým iným.

mima009

To je trapne od neho...pre mna by to bol dovod na rozchod...panska jazda je v poriadku..ale ked si ostatni beru frajerky?? to ked oni tam budu s frajerkami sexovat...on bude co robit?nechybala by si mu? ..a kamarati sa asi tiez budu hlavne venovat frajerkam....nechaj ho nech ide..bude sa tam citit ako piate koleso...uvidis...a ty si zatial najdi niekoho ineho..je leto dievca..kasli na neho...

james bond

panska jazda este dobre, ale ked si beru frajerky ostatni tak je to dost zle, bud si chce od teba oddychnut alebo si z teba robi srandu