Lunarny kalendar - strihanie vlasov

Príspevok v téme: Lunarny kalendar - strihanie vlasov
orech1

vedeli by ste mi niekto poradit kedy je najlepsie strihat vlasy podla fazy mesiaca? citala som ze je dobre strihat vlasy v levovi ze budu rychlejsie rast, a taktiez som citala ze sa maju strihat pri dorastajucom mesiaci ak chccem aby rychlejsie rastli lenze ono to akosi nevychadza lebo ked je mesiac v levovi tak mesiac ubuda. teraz neviem ako sa rozhodnut 1. ostrihat vlasy v levovi pri ubudajucom mesiaci? 2. ostrihat vlasy v ktorykolvek den pribudajuceho mesiaca

co by ste mi poradili moznost 1 alebo 2?

shy

A funguje to aj na holenie? Že keď sa v určitej fáze oholím tak mi budú pomalšie rásť chlpy alebo už nenarastú vôbec?

nellyy

Vlasy si máš strihať 1x do mesiaca /jemnulinko zastrihnúť končeky na celej hlave/ keď sú hviezdy v znamení LEVA

Keď sú v znamení RÝB nemajú sa umývať, lebo potom padajú viac....

Pekný deň :)

orech1

mila ebi mna nezaujimaju tvoje vlasy, a neviem preco by som mala chodit nejaku ezotericku stranku, je tu vela tem ohladom lunarneho kalendara tak neviem preco by som nemohla polozit jednu otazku aj ja, bud taka laskava a uz sem nepis

ebi77777777

:D :D :D
však i ja to hovorím, mne vlasy rastú cca 1cm za mesiac, aj keby som sa aj posr-la aj tak mi tak budú rásť....

PS a rada pre užívateľku: mala by si sa radšej prihlásiť na nejakú ezoterickú stránku, lebo tu odpoveď nenájdeš :D :D

orech1

ok ked si myslis je to tvoja vec, naco sem prispievas ja ocakavam odpovede od ludi ktori maju skusenosti s lunarnym kalendarom, vzyvat boha mozes inde

este raz by som poprosila ludi co k tomu nemaju co povedat aby sem nepisali

philips

Preboha. :D :D

Ak mám byť úprimný, tak vlasom je úplne u riti kedy si ich ostriháš. A posledná vec, ktorá ich trápi je, v akej fáze je Mesiac... Furt budú rásť tou svojou rýchlosťou pár mm za mesiac...