Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Močové cesty - RNG porad

Príspevok v téme: Močové cesty - RNG porad
millaa

Zdravím, potrebujem poradiť ohľadom močových ciest. Mám také problémy, že sa mi nevyprázdňuje dobre močový mechúr v moči mi našli baktériu Enteroc.faec.
a zvýšené leukocity. Ráno niekedy vôbec nejdem močiť akoby sa moč vo mne strácal, cez deň chodím často a málo s pocitom stále nevyprázdeného moč. mechúra.
Jedna liečiteľka mi povedala, že na ľavom močovode mám "vydutinu" kde sa mi hromadí tekutina a neskôr by z toho mohli byť zrasty. Urológ mi dal lieky Macmiror,
ale nepomáha mi to skôr mám pocit, že sa mi to ešte zhoršilo. Už sa to ťahá takmer pol roka. Prosím o rady.

RNG

Kristina, potraviny kontroluje viacero institucii, od lekarskych az po hygienicke. A dovolia predavat len nezavadne a neskodne. Potracvinove doplnky patria do tej istej kategorie, tj musia byt nezavadne a neskodne
Na urinarne zapaly su ucinne napr 2 gramy D-manozy kazde 3 hodiny(pol lyzicky) vcitane noci po 3 dni neprestajme. Toto makazy doslova odhakne so sliznic a moc ich splache vom.
Dalsi je berberine, co potlaca rozne nakazy aj urionarne, aj crevne, davka je 2 x 1 gram
Dalsi, co moze pomoct je roztok citricidalu, 60 kvapiek do litra vody,. pit po malych glgoch cely den.
Na candidu a ine kvasne a plesnove infekcie pomaha brat NAC a serrapaptazu na odmaskovanie, a oreganovy olej, co zabija candidu.

matway

Zdravím RNG! Konečne, aj keď proti téme, je tu jeden mojej krv. skupiny, a ktorý nedrísta do vetra o zavádzaní farmaceutickým priemyslom a o existencii parazitov, o bezchemickej pomoci. Na nete je strašne málo alternatívcov /dokonca sú aj atakovaní banmi, ako aj ja!/, ktorý vedia poradiť a pomôcť alternatívnou medicínou, nie vnucovanou a neomylnou modernou medicínou! Ďakujem, že si, ahoj...

Kristína135

Takže potravinové doplnky sú dobré, nie? Som trošku zmätená. Ako vlastne potravinové doplnky fungujú? A prečo sú voľnopredajné? Včera mama priniesla nejaké od Valosunu, pretože schytala zápal močových ciest. Čo jej teda veľmi nezávidím, keď o týždeň chce ísť na dovču. Dúfam, teda že sa z toho dostane :)

RNG

Potravinove dopplnky su schvalene na volny trh lekarskymi komisiami a hygienikmi len ked splnaju zakladnu podmienku, podobne ako potraviny, ze su neskodne.
Kazde dalsie diskusie o tom su bezpredmentne.
Zialbohu farmacia podporuje sirenie lzi, aby ich skodlive chemicke lieky nevyzerali v zrovnani s potravinovymi doplnkami tak zle, ako su.

RNG

Pridam celer/stonkovy aj celeriak=koren a najma celerove semeno.
Takze odvodnovat sa naozaj clovek nemusi chemicky diuretikami, ktore mozu poskodit ladviny.

orol

Mocopudnych bylin je velke mnozstvo

baza, breza, brusnica, sipky, zihlava, medvedica, petrzlen, jarabina, vres, praslicka, konopnica, zadusnik, prietrznik, bedrovnik, stavikrv, horciak, lomikamen, veronika, fialka, angelika, agat, jahoda,lipkavec, kukurica, plucnik, prvosienka, pyr, ribezla

a mnoho dalsich ...

orol

RNG - to poznam.

Inak bral som ju a aj znovu zacnem v malych davkach aj samu, aj v kombinacii s inymi bylinami

spravne vysusena komonica mi pekne vonia po kumarine

RNG

Komonica lekarska obsahuje coumarin, ale len nespravne susena vo vlhkom prostredi obsahuje dicoumarol, ktory sposobuje krvacanlivost vo vacsich mnozstvach.
Pozor na rozne sirene bububu farmaciou, ktorej synteticke coumadin a warfarin sposobuju krvacanlivost a radi by obvinili z toho isteho aj prirodne doplnky.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Močové cesty - RNG porad - Fórum - ZDRAVIE.sk