Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Adipex

antiana

Adipex prosím vás nikdy neužívajte, je škodlivý na srdce a ŽIVOTU NEBEZPEČNÝ!!! A to hovorím z vlastnej skúsenosti...asi pred tromi rokmi som ho mala, užívala som ho len pár dní a skončila som na internom s nepravidelným búšením srdca a na infúzkach...doktorka mi povedala, že ak to svinstvo niekto berie tak len na vlastné riziko, môže si natrvalo poškodiť zdravie ba dokonca ohroziť sa na živote!!! A to ešte nerátam, že ak si ho zoženiete cez net, tak nikdy nemáte istotu čo tie tabletky obsahujú, či vôbec obsahujú účinnú látku alebo často aj škodlivé látky, nečudo že v únii ho zakázali...

ja-pusate

ahojte,mala by som tiez otazku? zu sa niekomu podarilo schudnut s adipexom? a kolko za mesiac?lebo ja mam naozaj nadvahu 20kg... a po vysadeni nebol jojo efekt??? prosim mam ho zu Doma ale bojim sa to zacat brat,potrebujem sa najskor informovat,dakujem.

adipex_surne

daniela ano, to ti utlmuje pocit hladu. je to nezdrave, ale ked to neberies dlhodobo tak by to ziadne negativne ucinky mat nemalo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Adipex - Fórum - ZDRAVIE.sk