Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamarátky

Príspevok v téme: Kamarátky
Anonym012

Dobrý deň,idem rovno k veci.Ja nemám moc veľké šťastie na kamarátky..Jedinú kamarátku ktorú môžem fakt nazvať kamarátkou je cigánka.Mám ju strašne rada a ona mi aj povedala že som jej naj kamarátka.Od toho dňa som bola asi najšťastnejšia na svete..Poznám ju od 1.triedy a je naozaj super!V 1.triede sa s ňou nik nebavil iba ja..no teraz sa naskytol problém!Dievča menom Radka mi úplne zničila život...V tomto 7. ročníku kde práve chodím,si ju všimla a stále sa do nás vtiera.Viete ona je stále s tými \"lepšími\" tým chcem povedať obľúbenými dievčatami no ked ma vidí s ňou rozprávať,rýchlo pribehne! Do konca som jej raz aj zľakla! :DD Nik nebol za mnou a naraz je tam ona..Neznášam,ked si šepkajú..naozaj to z celej duše neznášam!!!!!!!!!A ked sa opýtam Rady tak, ona na to že mi to nemôže povedať,lebo by som to niekomu povedla!! WTF! Nenávidím ju...Vy si neviete predstaviť akú strašnú nenávisť k nej cítim..Keby nebol hriech zabiť,tak už tu dávno nieje!Ale viete..jej to asi ešte nedošlo..ja nemám kamarátky a jedinou kamarátkou je práve ONA! Tak prečo mi kazí šťastie?!Ale to nieje iba Radou,ale aj Ivou ( cigánka)ona tiež k nej odbehne( napr.ked sa snou chvíľu nerozprávam tak už odbehne lebo sa nudí).A ešte k tomu šuškaniu..Ona má 3 frajerov -.- ja viem je to trapné no čo už..a už to vie asi aj každí z triedy ale nie!Ona o nich musí hovoriť iba Ive..Nie že by ma to zaujímalo..ale príde mi to také,ako keby som nikto! :/ Alebo s jedným sa rozvedie a na druhý den sú zase spolu..Sama sa pýtam.. Prečo sa s ňou Iva vôbec baví??? Preto,by som bola rada ak by ste mi povedali - Ako sa mám Rady zbaviť?Prosím Vás som zúfalá..Stále na to myslím,že stratím aj ju,lebo zajtra ideme pre vysvedčenie a cez prázdniny bude chodiť Iva k Rade a tak..by možno Rada nahradila mňa..čiže by bola jej naj kamoška :/ A to ja nechcem zažiť,lebo by som preto stále plakala..Prečo ju nezavolám k sebe cez prázdniny?Lebo tato si myslí že by u nás mohla niečo ukradnúť!!! :/ Ja viem,väčšiu hlúposť ste nepočuli..Lebo ona je normálna,má zmysel pre humor a ked sa s ňou rozprávam tak sa stále smejem :)..ale asi je Radka lepšia :/ ..
P.S. Ja nie som lezba!!!(to skôr myslím o Rade! :D)

Makaková

:D Booože tá nostalgia,akoby som čítala svoj denník :D ked som bola v tvojom veku mala som ten istý problém a tiež som ju tak ,,nenávidela" že som uvažovala o tom ako ju zabijem ,dokonca som mala aj plán :D ... teraz sa na takej trápnosti smejem..ale dobre, vieš čo nechaj ich tak,nájdi si inu kašošku alebo to nejak pretrp, ved Iva ked sa bude s Radou nudiť pribehne za tebou :) ...a hlavne sa neboj toto obdobie sa skončí,počkaj tak v devine to bude všetko uuuuuuplne inak ,začneš si všímať aj chlapcov a sustrediť sa na iné ,nájdi si koníčky,zaluby...nemôže sa tvoj život točiť len okolo nejakej Ivi ,bud samostatnejšia:)

lilyianka

no vidno, že si siedmačka ..inak tá RAda, to bude riadna defka, nie, keď už má troch :D pozri ohladom tej Ivy, keby bola taká kamoška, ako vraví, nedala by sa zlákať inou ..to ti vravím ja ..ale vy máte 12 rokov a vtedy to tak chodí, bohužiaľ ....veď cez leto môžete spolu chodiť von, to nikto nezakazuje, len ju možno tá druhá naláka na niečo lepšia ako ty ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kamarátky - Fórum - ZDRAVIE.sk