Hľadá sa frajer

Príspevok v téme: Hľadá sa frajer
mnamka257

Takze ako zacat... Mam 18, nokdy som este s nikym nechodila, som strasne hanbliva, aj ked podla mnohych vyzeram ako modelka a som velmi pekna (vie, ze si pomyslite, ze ked to teraz pisem, som namyslena krava, ale uistujem vas, ze to tak naozaj nie je - prave naopak). Neviem, co robim zle. Teda vlastne viem, vzdy, ked sa so mnou niekto snazi naviazat kontakt, cuknem, ked sa na mna niekto pozrie, sklopim zrak, pretoze si myslim, ze nie som dost pekna. Ked idem po ulici, na nikoho sa nepozeram, pozeram do zeme, lebo si myslim, ze ked ja neuvidim nikoho, neuvidia ani oni mna. Robim to, lebo si myslim, ze som skareda.
Citim sa ako akysi vydedenec alebo akysi cudak, s ktorzm sa nikto nechce bavit a ked, tak z lutosti, ktory nikoho nema a nie je si schopny nikoho najst.
Trapi ma to a potrebovala som to proste vyjadrit. Neviem, ake rady vlastne ocakavam.
Ale dakujem vam aj za to, ze ste si to vobec precitali.

mnamka257

ako tak teraz na to pozeram, neviem naco som vlastne tuto temu zakladala, ale dakujem tym, ktori ju brali vazne

mnamka257

nechapem o co ti ide, ked nechces ludom pomoct a podporit, len im podkopavat ich sebavedomie, aby si si tym zjavne zvysil to svoje, tak sem radsej napis, niekomu by to mohlo naozaj ublizit...

whiteamerica

aj za mnou sa otacaju :D
ale to len preto ze mam bieleho pudla a biele auto :D
takze, mnamka257, verim ti, ze to neberies ako chvalenie sa, napis nabuduce ze len KONSTATUJES :D

mnamka257

dakujem za povzbudive prispevky, ja viem, ze si teraz myslite, ze si lne namyslam, ze som pekna, lebo mi to par ludi povedalo, ale pravda je taka, ze to nie je len o tom...
prejavili o mna zaujem viacere modelingove agentury a ked idem po ulici, tak sa za mnou otoci asi tak kazdy druhy chlap (ano viem, znie to ako chvastanie) a mozno prave to je ten dovod, preco pozeram stale do zeme, pretoze ked vidim ako sa na mna pozeraju tak sa citim blbo a ked sa na nich pozriem aj ja, napriklad ked niekde sedim alebo cakam, tak pridu za mnou a citila by som sa trapne, proste to sa neda vysvetlit...
niekedy mam pocit, ze kebyze zacnem s nimi flirtovat, budu ma vidiet ako nejaku stetku a pojde im len o to, aby sa so mnou vyspali.
pokial na toto budete chciet povedat nieco hnusne, tak si prosim nechajte pre seba, aj ked si o mne myslite, ze som namyslena, co tak mozno aj pre moju hanblivost posobi.
za normalne prispevky este ray dakujem!

p.d.

Teba na spanie taha, ale mna nie, lebo moj mozog pracuje inak. Ja by som nemusel vobec spat, ale vraj to nie je dobre.