Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zakomplexovaný (od tvorcu Život je pisoár)

p.d.

Ja povazujem za zakomplexovaneho takeho cloveka, ktory sa boji ludi, ma fobie, je si neisty pri kontakte s ludmi, boji sa mat vztah a nieco v tom zmysle. Depresiu vsak napr. nepovazujem za zakomplexovanost.
U teba to nebadam, cize si myslim, ze to bude asi nieco ine, resp. nic:)
Ale mozem sa aj mylit, samozrejme.

anjelik*

Zvláštny spôsob, ako vyjadriť súhlas. :o) Upozornila som ťa len na to, že príliš zovšeobecňuješ. Že svet nie je tak čiernobiely, respektíve biely ako tvoj *pisoár* a že sú aj ľudia, ktorí ti majú čo ponúknuť, len si ich možno ešte nestretol. :o) Že uzatváranie sa a odmietanie nie je správna cesta, že ťažko ti na dvere zaklope niekto, kto ti ponúkne to, čo tak veľmi chceš. Že hľadať musíš ty sám. A začať musíš u seba..ale nie konštatovaním, že ty nemáš čo ponúknuť druhému, lebo to pravda nie je. Keď už nič iné, tak aspoň tú brutálnu sebairóniu, ktorú v sebe máš. :o)))

NumLock

Nemám v povahe niekoho presviedčať. No sú dve možnosti - som taký hajzel až to prevyšuje hranice vlastností, ktoré som popisoval. Alebo tí ľudia neboli takí, ako ich popisujem, čo je vlastne to isté ako prvá možnosť.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zakomplexovaný (od tvorcu Život je pisoár) - Fórum - ZDRAVIE.sk