Som zakomplexovaný (od tvorcu Život je pisoár)

p.d.

Ano, ta baba sa po takej snahe zjavi, nie vsak ako vila, ale ako bludicka:D Tvoj zivot konecne dostane spad - nadol:D

Cindy35

no muzi maju komplexy zo vselicoho. najcastejsie numericke - z vysky, z penisu atd.
je uz na tebe si zodpovedat. este mozno aj z veku alebo plesiny.
poznam vsak aj takych, ktori v tychto kategoriach exceluju, a ajhla komplex ako hrom - z maleho iq, chudoby, nizkeho vzdelania a pod.

dovodov je vela, podstatne je sa vyrovnat s komplexom

NumLock

škaredý objektívne som. Hlúpy takisto. Nanič nie som, ešte dokážem pracovať na iných. Nikomu za nič nestojím, správne. Či chcem nájsť babu neviem, no neurazil by ma pocit, že sa to dá. Ponúknuť do vzťahu nemám vôbec nič. Nároky veľké mám, a nespustím nič.

Porozmýšľam nad tým zlepšovaním sa. Aj keď - vlastne sa nemám za čo ani slušne najesť, takže neviem, či má zmysel niečo z tohoto.

opacopac

Máš pocit, ze si skaredy, hlúpy a nanič? Že nikomu za nič nestojis? Musíš v prvom rade zaujať správne postoje. Si aký si, to je tvoja vec. Ak budes chcieť sa zmeniť, tak sa zmenis. Chceš si nájsť babu a nejde to? Blbo hladas. Zisti v čom robíš chybu, nemáš priveľké nároky? Máš čo ponúknuť do vzťahu? Popracuj na sebe, vylepši sa ako len vies a chceš. S každým úspechom budes so sebou spokojnejší. A tá baba sa zjaví sama.

p.d.

Ide o to, co sposobuje tie komplexy. Mozu to byt objektivne dovody, ale aj dovody subjektivne. Horsie to bude, ak ide o objektivne dovody:)

NumLock

Egoista som. No nedokážem naplniť moje egoistické požiadavky. A k tomu som prekomplexovaný. To je pisoár, priatelia.