Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa motivovat?

Príspevok v téme: Ako sa motivovat?
slovakia

Mate rodinu, mate kde byvat, mate dobru pracu, ale zivot vas nebavi, nieco tam chyba, nieco co mozno ani neexistuje. Ako sa motivovat aby mal kazdodenny boj so zivotom vyznam aj nadalej ?
99 zo 100 ludi ma nebude chapat, takze sa spytam takto:
Ako sa radovat so svadobnych darov, ak nikto netrafi vasu chut (alebo potrebu)?

Mimulus

ta3 - nečítal som celú diskusiu ale nemôžem s týmto súhlasiť.

Vezmi si napríklad niekoho ako som ja, aj ja som mal ciele, najskôr malé, potom väčšie, najskôr väčšie, neskôr malé ale zakaždým tie sny a ciele sfúkol vietor ako domček z kariet.

To, čo ty popisuješ nie je cieľ ale túžba a tú má každý človek :)))

ta3

najsilnejsou motivaciou podla mna je to, ked si postavme nejaky ciel ku ktoremu by sme chceli dokracat, ludia bez cielov su ako lod bez motora na rozburenom mori, treba si stanovit jeden velky odvazny sen, ale aj viacero mensich, lebo dosiahnut velky trva trochu dlhsie, tak aby sme nestracali motivaciu na to su potrebne mensie ciele, ktore ked dosiahneme sa potesime a to nas pozenie zase dalej za tym velikanskym snom, ano denne sny su najsilnejsou motivaciou, tak prajem vsetkym vela odvahy chciet dosiahnut velke veci a trpezlivost a vytrvalost na ceste k ich dosiahnutiu a aby ma tu niekto neobvinil, ze iba teoretizujem alebo vyjadrujem sa vo frazach, poviem aj o svojich snoch, moj velky sen bol zivot v Australii, asi po 10 rocnom usili sa mi splnil a teraz mam dalsi velky sen a sice napisat roman, ale nie hociaki, chcem napisat bestsseller, okrem tychto velkych mam samozrejme kopu mensich

p.d.

Ked cvicis psa, tak ide o vonkajsiu motivaciu, kratkodobu.
Ak cvicis cloveka, tak tam nie je vacsinou ziadna motivacia, ani kratkodoba:DDD

Lulita

ja idem spat, som taka unavena, ze sa mi uz tazko rozmysla, zajtra nech nespim, ked ma budu ludia od rana otravovat :))

este majka spirita a celest a was wrong...a mozem ist, velke pravdy v tej pesnicke

Lulita

aky vztah? vzdusny? pokial viem, este si nemal, ale chapem, ze prave to moze stvat :( clovke potrebuje dusu na pohladenie, ktoru bude lubit a ona jeho

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa motivovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk