Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasekáva sa mi sánka

Príspevok v téme: Zasekáva sa mi sánka
Chanellka

Dobrý deň, prvý krát sa mi to stalo ked som jedla rohlík,taký bol už žuvavý, a zasekla sa mi sánka... po pár dňoch som tam cítila ostré pichnutie,ked som viac otvorila ústa.. v ľavom klbe sánky a dnes som sa nevedela ani najesť tak som sa bála čo to môže byť:/ prosím poradte mi ak sa vám to už stalo, alebo ste počuli niečom takom..mam ist s tym za lekarom? prosim piste len seriozne...Ďakujem:)

medante.com

Dobry den,

pricin moze byt hned niekolko: psychika, vyrastky atď. Pokial to neprechadza, urcite treba navstivit odbornika.

ta3

mne sa to isteho casu robilo casto, konzultovala som to aj s lekarom, ale nevedel toho pricinu, citala som o tomto probleme na internete a docitala som sa, ze mozu tam byt asi tri priciny, vsetky si uz nepamatam, zapamatala som si iba to, ze to moze byt zo stresov, lebo prave to sa mna tykalo, mavala som to casto, ked som opatrovala velmi choreho manzela, co bolo velmi vycerpavajuce, po jeho smrti to bolo vari najhorsie, skoro vobec som nemohla jest, nic som na to nebrala a postupne ako som sa psychicky spamatavala, problemy so sankou mizli, odvtedy uplynuli skoro 3 roky a ja na problem so sankou som uz uplne zabudla
mnohi ludia si ani neuvedomuju ako velmi stresy posobia na nase zdravie, nedavno som prispela do temy o vodnatych pluzgierikoch na rukach, tie som mala v mojej mladosti tiez ako reakciu na dlhodobe velmi stresujuce sukromne problemy, takze pozor na stresy, ak mame nejaky problem, snazme sa ho riesit a neodkladat, pretoze zla psychika sa nejakym sposobom vzdy odrazi na nasom zdravi ci uz psychickom u slabsich osob alebo fyzickom u jedincov silneho ducha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.