Alergia na roztoce

sebinomaly

No si predstav že mame asi takú "super" doktorku že nám k tomu nič poriadne nepovedala. Akurát čo povedala tak bolo že uvidíme ako na tom bude o mesiac a potom nasadíme nejaké lieky, ale ešte zatiaľ počkáme. Aj tak neviem načo chce čakať keď mi aj tak nechceme do neho pchať nejaké tabletky. Skúsime pretriediť tie hračky a uvidíme či to trošku pomôže.

margitka100

Hej jasne uz som si vybrala. V piatok som si ho objednala tak dnes alebo zajtra by mi mal uz aj prist. Som nan strasne zvedava a tesim sa ze uz konecne budem mat novy paplonik :-)

olgicaolga

sebinomaly

A to vam k tomu nic doktorka nepovedala?? Vsak ked mu zistili alergiu tak by vam mala povedat aspon trosku co spravit. Ja by som ti poradila pretriedit hracky a vsetky plysove by som dala prec lebo v nich je najviac prachu.

sebinomaly

Synovi zistili v januári alergiu na prach a aj roztoče, doktorku máme navštíviť až o mesiac a teraz s manželkou nevieme čo mame robiť aby sa mu alergia aspoň trošku skludnila. Ďakujem za každú radu.

margitka100

Prepac,som tu dlhsi cas nebola, pretoze som bola zaneprazdnena a nejako som nemala ani cas si pozriet tu stranku. Konecne dnes som sa uz zastavila a idem to omrknut :-) Dufam ze vyberiem nejaky paplon:-)

Terezka5

Mozes sa ma spytat a ja ti rada odpoviem :-) Nasla som ho na tejto stranke, toto je on grasshopper.sk, myslim si ze je ta stranka spolahliva. Aspon ja som s nimi ziadny problem nemala, skus si pozriet :-)

margitka100

a mozem sa ta spytat na ktorej stranke si nasla tie paplony so striebrom? chcela by som aby ta stranka bola spolahliva. Musim jej co najskor objednat tie paplony lebo to je hrozne, uz sme sa dlho dobre nevyspali

0levandula0

tie paplony ktore spominala Terezka5 som kupila aj ja este minuly rok pre mojho syna ktory tiez trpel alergiou. A ako to sledujem odvtedy sa mu uz lepsie aj spi a uz sa tak nebudi stale cez noc a konecne sa vyspim uz aj ja :-)

Terezka5

tak urcite nie nejake obycajne paplony ale nejake antialergicke, dobre su aj paplony so striebrom tie zabijaju bakterie, ale to je uz na tebe pre ktore sa rozhodnes ale urcite pre nejake kvalitnejsie by som sa rozhodla