Chcem všetko späť

Príspevok v téme: Chcem všetko späť
Lentilkaamat

ahojté ja už neviem čo mám robiť .
Rozišla som sa s chalanom a pred našim vzťahom sme boly najlepší kamaráti . No dosť sme sa pohádali a on ma už neľúbi ževraj nechce byť už ani kamarát ,pretože to nedokáže tiež . Začalo leto a chcela by som ísť sním von ,len on nechce . 10000 krát som sa mu už ospravedlňovala ,že som bola taká náladová vo vzťahu spravila som všetko pre to aby sme ostali aspon tí kamaráti volala som mu a on mi povedal,že mu nemam volať ani písať,že ak mu budem volať tak si ma pôjde dať bloknúť . Ja už neviem fakt čo mám robiť ,povedal,že mi druhú šancu nedá a pritom som mu bola verná a všetko. Chcem len ho získať späť ako kamaráta no neviem ako na to ,nechcem aby ste mi tu písali,že chce to čas on sa sám ozvee ,chcela by som to nejako urovnať ešte cez toto leto ,moc mi na ňom záleži a nieje to len tak stratiť chalana a naj kamaráta v jednom ,prosíííím poraďte mi niečo .

kafe

prosím ťa, čomu z toho, čo ti chlapec povedal nerozumieš? Je úplne jedno čo chceš ty, chlapec má jasno, že ťa nechce ani len cítiť z diaľky. Tak sa prestaň vtierať a daj mu pokoj. Otravné baby sú fakt.. hnus.