Vadilo by vam spavat v posteli kde mal vas partner ine zeny?

ta3

Lost, Ty mas taky charakteristicky styl vyjadrovania, ze darmo zmenis nick, ludia to poznaju, najma ti, ktori Ta radi citaju

ta3

Neskusena
dobra odpoved, ale mne nepripadas ako neskusena, no nic v zlom, len ma to hned napadlo, s Tvojim dalsim prispevkom suhlasim

Ovecka
je to jasne ako facka, je to Lost, jeho styl, ahoj Lostik

ale aby som Barunke odpovedala, vadilo by mi to, ale da sa to prekonat, uz som mala taku skusenost, myslim, ze by to bolo ovela horsie, u mna az neprijatelne, keby si do tej istej postele vodil aj ine dievcata pocas nasho vztahu, presne ako hovori Blobdula

poPotvorka

nie pocas vsedneho dna ,iba pocas pretlaku akutneho priznaku PMS by sa mohlo stat ,ze by ta postel aj okna vyrazala ..... inak som pohodacka :)))

hildegarde

áno vadilo. Mala by som pocit, že som len jedna z radu žien, ktorým vyznával lásku a sľuboval, že sa tá láska nikdy nepominie. Alebo horšie, ani by to nesľuboval a len bral, čo ponúkali.
Možno by som to inak vnímala, ak by som už nosila od neho svadobný prsteň. Lebo skôr by som v jeho posteli ani neležala.

Barunka, nie si divná. To tento svet je celý divný. Hovorí o láske, ale zamieňa si ju so sexom. A tak v jednej posteli skončí postupne x rôznych "partnerov", ktorých daný človek stihol za krátky čas vraj milovať.

Postelnik

O kočky linda a calis nehrajte tu fajnovky ze vadí vadí vadí .......nevadí nevadí nevadiiiiiiiiii ........ ; D

ebi77777777

možno, by bolo potrebné riešiť otázku :))

"Prečo mi vadí spať v takej posteli, kde spali aj ostatné ex môjho frajera?"