Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem rychlo rozoznat pravu a lavu stranu..co to je za poruchu?!

podnikatel67

Kamarat mal to iste, az sa s instruktorom dohodli, ze mu bude ukazovat prstom. Co sa tyka smerovky, je to jednoduche - pridrz ju a zapni spolu s volantom - volant sa toci v tom istom smere, kam sa zapina prislusna smerovka. Nemusis rozmyslat, ci hore, ci dolu, jednoducho tam kam volant

neskusena

aj ja s tym mam problem, ale nie v aute, kedze som si zafixovala, ze vzdy vpravo je strana spolujazdca :)
inokedy mimo auta musim dost premyslat.

kekeke

nie prave, odmalicka pozorujem ako robim pravu a lavu stranu opacne, a nenaucila som sa to..musim najprv porozmyslat prava lava a az potom viem :D
a tu mi to robi problem..smerovka volant..pravdaze volant ide dolava namiesto doprava a smerovka opacna..ach boze..
nechcem nikoho zrazit :D
nemate nejaku radu ako to odstranit? trening ?

Sisi111

No podľa toho ako je to s tým rozoznávaním. Ja keď som robila vodičák a inštruktor (prípadne policajt potom už na skúškach) povedal teraz pôjdeme doprava a ja samozrejme šup ho doľava...ak sa ti stáva niečo podobné tak to je normál :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem rychlo rozoznat pravu a lavu stranu..co to je za poruchu?! - Fórum - ZDRAVIE.sk