Trenčianska univerzita

twon

zalezi samozrejme na odbore...pokial sa bavime o ekonomke ako uviedla autorka temy, mam na teba otazku deloyka, co kontrektne zo skoly vyuzivas v praci ? co tvojho zamestnavatela tak zaujalo na tvojej skole ze usudil ze to je obrovske plus ?

twon

zase neporovnavaj zbytocne karlovu univerzitu s tn...myslene boli slovenske skoly, ono je to prave o tom ze zamestnavatel si vsima ci si popri skole aj mala nejaku zaujimavu brigadu, a tie jazyky su zaklad, nie jeden ale minimalne dva v dnesnej dobe, jasne ze tn nie je bohvieaka skola ale fakt na skolu sa pytaju minimalne aj na pohovoroch

deloyka

twon,
neviem ake pracovne skusenosti absolventky si mala na mysli..
to mi pripomina tu sebavedomu,prave skoncenu psychologicku,co chce konkurovat Albertovej
absolventka univerzity Karlovy ma urcite inu sancu ako ta z Trencina
ale absolvent je vzdy len absolvent,ci je absolvent univerzity alebo vodicskeho kurzu,vzdy je to o schopnostiach,zrucnostiach a adaptacii na dane prostredie
jazyky,to je individualne podla miesta
dnes ovladaju jazyky slovom a pismom aj byvale au pair,a je ich dost
dokonca aj nezamestnanych

twon

deloyka, ono zamestnavatelia sa na to az tak nedivaju z mojej skusenosti, viac ich zaujimaju tvoje pracovne skusenosti a ci vies jazyky, na ten adekvatny post ako si napisala ich to zaujima minimalne aku mas skolu

deloyka

nemam nic proti trencianskej univerzite,len som zvedava,kto prijme do zamestnania na adekvatny post cloveka,ktory ziskal titul na tejto skole:-))
a nechapem,z akeho dovodu ma ta skola (napriek menu ake ma)stale dost zaujemcov
a mozno aj chapem..

Nika55

Ja tam chodím, teraz som tretiačka. A tie názory čo všade čítate majú len tí, čo vedia hovno. To že sa predávali tituly či získavali rýchlou cestou, možno to je pravda, ale si myslíte, že to na iných školách nie je? Je, iba sa o tom nehovorí. Najhoršie na tom je, že na to doplatia len tí, ktorí si ten titul získali poctivo!