Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Iba s kondomom?

Príspevok v téme: Iba s kondomom?
sususu

Ludia mam takyto problem, chcem vediet co si o tom myslite. Mam noveho priatela, sme spolu skoro 4 mesiace a z toho takmer 3 sme spolu ako sexualni partneri... moj partner odmieta mat pohl. styk bez kondomu napriek tomu ze beriem tabletky. Na vysetrenia sme boli obaja, ja som bola iniciator aby siel. Vysledky ma v poriadku, teda obaja mame. Jeho vysvetlenie je 1, ze on so vsetkymi zenami vo svojom zivote pouzival, iba s jednou s ktorou boli spolu 6 rokov nie a to uz ubehlo 5 rokov. 2, ze po 5tich rokoch si nie je isty ci to "stihne".... 3. ze ja som mala pred nim nedavno vztah rok a pol a vie ze sme uz kondomy nepouzivali a neciti sa na to zeby mal tak skoro "ist tam, kde bol "nedavno" iny... no mal vztah aj rok a stale iba s kondomom...dost ma to vyplasilo, ja som sice velmi zodpovedny clovek a toto je prvy krat ked som nepouzivanie navrhla ja...PRVY KRAT V ZIVOTE...STALE TO BOLI MOJI MUZI KTORI TO ODMIETALI... poradte...co si o tom mysliet???? Fakt neviem.... :-/ no a hlavny dovod toho je ze ma to strasne svrbi aj ked pouzivame lublikant... :-(

sususu

a taktiez ma neberie iba ako dalsiu sexualnu partnerku, prvy krat k niecomu doslo po mesiaci chodenia ked sme boli skoro kazdy druhy den spolu... mame pekny vztah a chceme spolu vytvorit nieco pekne..ja beriem tabletky pretoze deti chem az po svadbe.... a ked budem tam kde si budem ista ze to chcem. A to doslovne. Nie som ziadna chudera ktora potrebuje chlapa takto uboho oklamat.

sususu

uz som vam pisala ze iba s partnerkou s kt. bol 6 rokov bol bez...ja som mala iba trvale vztahy, min. trvali 2 roky... a tiez som nikdy zo zaciatku nebola bez... az po troch mesiacoch a testoch ako som uz napisala.... nie je muz kt. ide so zenami na jednu noc...a to ze MOJI MUZI ODMIETALI som mala na mysli, ze muzi boli ti kt. na mna tlacili aby sme ich uz prestali pouzivat...proste sa mi zda divne ze pouzivali kondom aj po roku...

mango.tree

no nieco na tom moze byt. ja som v zivote nemala mykozu a vlastne ani ziaden gynekologicky problem, ani zapal mocovych ciest a ine "lahodky" a kamosky, co mali xy sexualnych partnerov maju casto v tejto oblasti problemy, ja take nieco nepoznam. ale ani som v zivote nebrala HAK, tak moze to suvisiet aj s tym.
mne sa to inak tiez hnusi, ked je dakto vyhlaseny k.revnik, ze fuj s nim nieco mat, presne si predstavim, ze vsetky tie nechutoviny jeho byvalych partneriek na mna prelezu alebo dake HPVcko, no humus fialovej. takze ak si ich mala viacej tych partnerov (a on o nich vie, lebo da sa to aj zatajit, pravda) tak sa mu vobec necudujem

Bujak

Ľudia si myslia ze to je ako vo filme ze trka hocikto s hocikým bez dôsledkov ale vo filme na pohl. chooby vôbec nepoukazuju a ze realita je ina než film ci seriál.

p.d.

Ked sa pripnem na stranku, tak mi stale hlasi, ze je tu nejaky mal. Ja mam platenu verziu antiviru:) Dakujem za reklamu.

MultiLevel

whiteamerika :D Nestras :D
Ja si skor myslim, ze ak sa takto spraval aj v minulosti, ze bez kondomu LEN s dlhodobou partnerkou, tak podobny priebeh to bude mat aj u tejto holky.

Lulita

zrejme sa prehnane boji bakterii, ak ste obaja v poriadku nevidim dovod na taketo obavy, ak nahodou raz budete chciet mat deti sa pos.ere od strachu, alebo co :))

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Iba s kondomom? - Fórum - ZDRAVIE.sk