Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Urad prace hlasenie

Galotron

pokial viem je moznost nahlasit sa na urade cez email,preto sa chcem spytat ako to prebieha? co im treba poslat? ziadost ktoru posielam potencialnemu zamestnavatelovi alebo staci len jeho odpoved ci maju o mna zaujem

denisa2

ak ideš do zahraničia a najdeš prácu,,pracovnu zmluvu pošleš na úrad práce poštou alebo niekomu domov kto ju odnesie na úrad..a ona ta vyradia z evidencie....

Ratka

Makaková,
si predvoalaná pre potvrdenie o evidencii?asi áno.Bolo by fajn, keby si tam zajtra zašla a vyhla sa problémom. Tak ako si si podala žiadosť o zaradenie do evidencie, ak máš doklady v poriadku, budeš zaradená do evidencie a dajú ti aj to potvrdenie pre zdravotnú poistovňu. Zároveň požiadaš úrad o vyradenie z evidencie z dôvodu odchodu do cudziny.
Teda nebudeš si platiť zdravotné poistenie, to zaplatí za teba štát za obdobie čo budeš v evidencii. Dohodni sa so sprostredkovateľkou, že ak si nájdeš v zahraničí prácu, zmluvu jej pošlem mailom(vypýtaj si na ňu mail). ak sa zamestnáš v ČR, na riadnu pracovnú zmluvu (nie brigádu) zamestnávateľ bude za teba platiť odvody do sociálnej poistovne a aj do zdravotnej poistovne. ešte niečo potrebuješ?

Makaková

Ratka, skončila som v práci minulý mesiac a bola som vtedy aj na pnke takže na urad som sa evidelovala až po nej ,6.6. a teraz si mam prísť pre potvrdenie alebo čo to je :) písala som im mail ale akosi neodpisuju a dovolať sa mi tam nedá. Myslíš že tam musím ísť osobne oznamiť odchod? moc sa mi nechce je to dalej od našej dediny :D

Ratka

dardar,

Občan, ktorý má záujem využiť poskytovanie služieb zamestnanosti má možnosť uchádzať sa o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie na základe o s o b n e podanej písomnej žiadosti o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Ratka

Makaková,
a kedy si si vlastne podala žiadosť o zaradenie do evidencie? skončila si prácu? alebo školu? napíš, vymotáme sa z toho spolu.

Makaková

Neviem ti poradiť bohužial ale tiež som chcela založiť podobnu tému ,tak sa vtriem a pýtam rovno tu,snáď nám niekto poradí obidvom.. takže : Keď čakám na potvrdenie o evidencii na úrade teda teraz 8.7. by som si mala pre to prísť ale nestihnem to lebo v utorok 2.7 odchádzam do zahraničia (hladať prácu) vlastne ma odhlásia skor ako ma zaevidovali ??..znamená to že si budem platiť zdravot. a socialne sama a kedže tu evidenciu ani neprevezmem bude to akoby som od posledneho zamestannia ani evidovaná nebola? a aký je postup ked som preč a nájdem si tam prácu? mám dať vedieť uradom tu na slovensku? mailom,alebo ako ? dávky mi bude odvádzať zamestnáívatel tam v Čr do českej socialky a zdravotky ?..som z toho uuuplny debil :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Urad prace hlasenie - Fórum - ZDRAVIE.sk