Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť čeľustného kĺba, ucha a hlavy

Príspevok v téme: Bolesť čeľustného kĺba, ucha a hlavy
lily27

Dobrý deň,

už dlhší čas mám problém s čeľustným kĺbom, zvykne mi pukať sánka pri prežúvaní. Donedávna sa nevyskytovali žiadne väčšie problémy, ale pred vyše týždňom ma začal pobolievať čeľustný kĺb na ľavej strane, bolí ma z toho aj hlava v spánkovej oblasti, dokonca aj v uchu mám divný pocit, a zväčšenú uzlinu, ale to na pravej strane. Mám 21 rokov a rozmýšľala som, či mi nerastie zub múdrosti, ale neviem ako sa to prejavuje. Ďasno ale nemám dáke opuchnuté. Poraďte mi prosím, čo to môže byť. Za odpovede veľmi pekne ďakujem :)

lily27

Ďakujem za odpoveď, myslím, že stres v poslednom čase vôbec nepociťujem, lebo nemám toľko povinnosti, ani neriešim dôležité životné otázky. Stres, ktorý som mala a týkal sa hlavne školy opadol už vo februári. Aktuálne sa mám fajn, tak neviem, či to bude tým. A neviete mi povedať, aké ďalšie príčiny by to mohli byť?

ta3

este by som dodala, ze tiez ma pritom bolievalo ucho na danej strane, u mna rast zubov mudrosti neprichadza do uvahy, mam 60 rokov, preto si nemyslim, ze to mozes mat z toho, najpravdepodobnejsie je, ze sa asi prave boris s niecim, s cim si nevies rady, mam pravdu?

ta3

ahoj, Tvoja tema je dost podobna teme Zasekava sa mi sanka, kde som tiez prispela svojou skusenostou, tak to sem jednoducho prekopirujem

mne sa to isteho casu robilo casto, konzultovala som to aj s lekarom, ale nevedel toho pricinu, citala som o tomto probleme na internete a docitala som sa, ze mozu tam byt asi tri priciny, vsetky si uz nepamatam, zapamatala som si iba to, ze to moze byt zo stresov, lebo prave to sa mna tykalo, mavala som to casto, ked som opatrovala velmi choreho manzela, co bolo velmi vycerpavajuce, po jeho smrti to bolo vari najhorsie, skoro vobec som nemohla jest, nic som na to nebrala a postupne ako som sa psychicky spamatavala, problemy so sankou mizli, odvtedy uplynuli skoro 3 roky a ja na problem so sankou som uz uplne zabudla

mnohi ludia si ani neuvedomuju ako velmi stresy posobia na nase zdravie, nedavno som prispela do temy o vodnatych pluzgierikoch na rukach, tie som mala v mojej mladosti tiez ako reakciu na dlhodobe velmi stresujuce sukromne problemy, takze pozor na stresy, ak mame nejaky problem, snazme sa ho riesit a neodkladat, pretoze zla psychika sa nejakym sposobom vzdy odrazi na nasom zdravi ci uz psychickom u slabsich osob alebo fyzickom u jedincov silneho ducha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť čeľustného kĺba, ucha a hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk