Som zbytočný človek

Príspevok v téme: Som zbytočný človek
nepodstatná1

Citim sa tak zbytočne lebo nemám žiadny životný zmysel. Zatial čo kamaárit chodia po zábavách, festoch ,chatách, maju priateľa, maju párty, štusujú a pod. Ja nemám nič som na absolventskej praxi, bývam na dedine o kamarátov pomaly prichádzam lebo nikdy nemajú čas alebo su preč alebo už maju vážne vzťahy a ja som taká sama a znudená. Bol piatok a ja ako vždy doma, dnes je sobota a zase sa len nudím za pc. Nemám nejaké záujmy šport ma nebavý, knihy tiež, umenie nemám žiadne... Najlepšie sa cítim ked môžem spať vtedy nič necítim a som spokojná a môžem snívať o živote aký by som mať chcela. Ani nejaké karierne plány nemám lebo som ešte stále neprišla nato čo by som chcela robiť a čo ma bavý iba si tak snažím zohnať nejaku robotu kým sa mi neskončí absolventská. Všetci mi hovoria že mám isť naspať do školy že toto ešte nie je pre mňa,že na vysokej zažijem kopec zábavy, párty, nových ludi, veľa sexu a veľa akcií že prácovsť šet budem dosť ale ja mám taký pocit že o 5 rokov budem zase na tom istom a tiež len takto prežívať a nežiť. Neivem absolutne čo mám robiť, bud si len pozriem nejaký film alebo som na facebooku alebo tak sa obšmietam.. a nudím sa. Lneže ja by som radšej ako do školy chcela mať radšej peniaze lebo to ma hnevá najviac že si nemôžem kupiť čo chcem, nemožem si kupiť toľko koľko by som chcela, nemožem sa nikam dostať z tejto dediny kde nič neni lebo si neviem zaplatiťi ani vlastné bývanie. Ale ja sa cítim tak vnutorne prázdna ako keby som si tu len tak bezducha chodila a žila z dnešku na zajtrajšok a márnila mladosť. Neviem si najť ani frajera lebo mi jednoducho na rovinu prirpadaju chlapci ktorý ma chcu ako špatní nepriťahuju ma vobec, viem že nie som najkrajšia a dokonalá ale ja to neviem zmeniť ked sa mi jednoducho nepáči a príde mi špatný. A najviac ma hnevá že som tu stále tie iste tváre, domy, ulice, dedina, maximalne mesto, nuda.. mentálny úpadok.. začínam strácať záujem o všetko lebo mi zdochly nádeje na krajšiu buducnosť ak mám tak povedať. Ale večer ked zaspávam tak rozmýšľam naco vlastne mám ráno vstat nič nove ma nečaká, zase len dalši zbytočbný deň .

soffa

nelutuj sa nenadavaj,zacni od seba!!!!ak sa ti nepaci tak chod niekam kam padaju pecene holuby do ust.sory za tvrde slova,ale kazdy ma svoj zivot vo vlastnych rukach a je len na tebe,ci budes zit,alebo len prezivat.su ludia na tom horsie ako ty,co nemaju ani abs.prax nie to este niejaku robotu,nemaju strechu nad hlavou,trasu sa len aby mali na jedlo.tak sa spamataj.

nada5

viem ani mna zivot nejak nenaplna ,,nevidim zmysel v tom co robim a ci to robim dobre.,.nebavi a tiez le tak prezivam akoby som bola slaba nieco navyse urobit. fakt netusim preco ,preco..

nada5

niesi moja :( tak nepis..len nemas tych ,,spravnych ludi okolo seba asi. aj ja som to prezivala. rob to co ta bavi len mysli na to co ti robi dobre