Strašné točenie hlavy

Príspevok v téme: Strašné točenie hlavy
buboooo

čaute, chcel by som sa opýtať, či mi nevie niekto poradiť. Už týždeň sa mi strašne točí hlavy, celý týždeň sedím doma, ani nikam nemožem ísť, bol som u neurologa dal mi nejaké lieky na chrbticu ale nepomáhajú absolútne a stále to točenie pretrváva. Hlava sa mi točí odkedy som si dal pár ťahov z jointa marihuany. môže to mať súvis? prosíííím pomoc lebo sa zbláznim :((((

Vojtoo

asi pojdem k psychologovi, nech mi poradi, ale myslim, ze pokial mi nepredpise sloniu davku tabletiek, tak ma nepresdvedci o tom, ze zeravu lavu sa nema pit :D

Vojtoo

ano, ved som mzenil 80% svojho zivotneho stylu a zmenil by som aj zvysnych 30% :)
neracionalne, ale mne to nevadi :D
mal som pravidlo 3N
Nikdy Nikomu Never
plus ona prekukla moju masku internetovu.. 1. osoba (alebo 2. - este niekomu sa to tu podarilo, pozdravujem Maoam)

Vojtoo

a aj ked ma dost chyb, alebo veci ktore generalne neuznavam, tak mi to nevadi, co je divne, lebo ak ma poznas, kritizujem vsetko co sa pohne, aj ked je to v relativnom pokoji.. :)
mam rad nekonecno a len pri nej sa zastavi cas..

Vojtoo

nevie(m)

:)

problem je, ze ona asi chce nieco ine ako ja, ja chcem skor nieco "stabilne" a ona nieco "docasne"

a potom pise o chemii, ze je dolezite, ale ze to a jtak vyprcha, takze to je nelogicke, nikdy nepovedala jasne nie, nikdy nepovedala jasne ano, len ze nevie co chce.

pisala, ze jej vadi ze jej vadi ze som cudny (tj moje teorie ze 1 zena na 1 zivot, absolutna dovera a stabilita a podobne)

tj. ako keby "chcela" nieco, (rozumom?) ale nevie sa "donutit"

cize nieco ako keby, chcela by chciet, ale nejde jej to.

chapes to? :)

Vojtoo

ja uz mam 24, :D
a 20 sa mi zrovna nepacia, povazujem ich za rizikovejsi material ako 25 :D (nevedia co chcu podla mna)

aaale, ono skor pointa je v tom, ze nemam zrovna chut sa teraz zoznamovat, nikdy som to nerobil, ono to len tak prislo :/ (a to sa mi na tom paci/lo)

a mam taku tvrdohlavu povahu, ze chcem vsetko na prvy krat :P a nikdy to aj tak nevyjde :D

Lulita

nerozumiem...ak ta nechce neurobis nic...

je vela mladych zien bez minulosti s este nevytvorenou buducnostou, mas 20...takze táááke moznosti :)