Strašné točenie hlavy

Príspevok v téme: Strašné točenie hlavy
buboooo

čaute, chcel by som sa opýtať, či mi nevie niekto poradiť. Už týždeň sa mi strašne točí hlavy, celý týždeň sedím doma, ani nikam nemožem ísť, bol som u neurologa dal mi nejaké lieky na chrbticu ale nepomáhajú absolútne a stále to točenie pretrváva. Hlava sa mi točí odkedy som si dal pár ťahov z jointa marihuany. môže to mať súvis? prosíííím pomoc lebo sa zbláznim :((((

Vojtoo

moj problem je ten, ze ak sa namotam, tak bezrozmerne :/

a mam strach, ze potom vychladnem, (seba-ochranny manever, ci chcem alebo nie) a bude zo mna "barovy kkt"

Vojtoo

ehm, ide o to, ze kazdych 5 minut si na nu spomeniem.
vsetko, jej obec, ked tade prechadzam.
moje auto (prva pusa, prvy bozk v mojom zivote prave tam :D )
moja sedacka, miesto kde byvam, hranate veci, fialove veci, prizvuk, rozne slova asociovane s nou, blond vlasy, nizka postava, jej smiech, pohlady, pohyby oci, moj notebook, gmail, gtalk, fotak, moj mobil, rakusko a ine krajiny kde som bol z depiek,
ak by som pokracoval, boli by sme tu do rana.
proste vel avecoi
ale do Vianoceneho rana :D
10 hodi denne pisat si, to je uz fakt mooooc (vela je spisovne ja viem, ale asociacia slov :P )
toto mi na tom vadi
a vymenit tie veci (ktore som si kupil aby som s nou lahsie komunikoval a bol k nej blizsie), to je nad moj rozpocet. a potom budem mat v hlave asociovane ze "vymena veci = kvoli nej' a potom budem musiet vymenit vymenene a uz som zacyklovany :D

Vojtoo

lenze tam je viac otazok
1. existuje zena, co vie co chce bez toho aby sa sklamala a presla
A) drogami
B) bordelom
C) alkoholizmom
D) iné..
(asi chapes co myslim :D )
proste bez toho aby padla na hubu, nechcem zenu, co si najskor potrebuje overit, ze ako zle moze byt a potom "OK, tak ked na nic viac nemam tak aj tento chudak bude OK" :D

tym nehovorim ze chcem 18 alebo 28 rocnu mníšku alebo co (zdroj: caste vysmechy tu na fore, ale aj inde), ale co prestriedala futbalovy "mancaft" taktiez nie :D

mne sa zda, ze su dve kategorie
1. tie co sa uz sklamali
2. tie ktore to sklamanie este len caka

ale logicky, ak som aky som a som sice muz, musi existovat aj taka zena, kedze distribucia pohlavia pri narodeni je dost blizko 50 na 50, ale zase - dost tam zohrava ulohu aj vychova, tj. feminizmus a podobne haluze..

mam v umysle do niecoho, co mam rad, investovat neobmedzene vela, a teda sa nechcem popalit :) a zas robit nieco, kde investujem 5% mojho "ja" nema vyznam.. nemam rad hru so zapalkami, ja chcem atomove bomby :D

Lulita

ale su, ja len dobreho chcem, mam

nikdy som nechapala kamaratku, co stale vyrevavala nad barovymi nevernymi exotmi a ked som jej povedala, ze preco stale nahana idiotov, jej odpoved bola, ze nechce slusneho trápka...tak, co na to povedat, hlavne, ze tie vygumovane mozgy trapne neboli :) komu niet rady...ale ver tomu, ze nie vsetky zeny su v tomto smere vympete na potetovanych čávov z cinskymi znakmi na ramene

Vojtoo

neverim ze existuje zena, ktora chce "dobreho" :D to je oxymoron..
logika hovori ze ano, ale pud sebazachovy ze nie (2x sa nechcem popalit)
problem je, ze ... hm, no ze sa mi z toho uz toci hlava - nech nieco pisem k teme :D
sranda je ze tie litanie beriem ako zamestanie sa a ako "mensie zlo"
ver mi, urcite su bezpecnejsie ako keby mam strcit kluce od auta do vacku :D (co je moj sposob riesenia depiek, ale uz II. stupen)

Lulita

tak v tomto ti neporadim, ale na druhej strane nejaka jednoducha zena zmyslanim by ti pomohla na tie tvoje litanie mozno :p :)) a ty by si jej ukazal, ze aj dobrí chlapci su