Najlepsi urolog na Slovensku

Emino

Vie mi niekto poradiť dobrého urologa v Martine ,potrebujem operáciu močového kameňa výsledok z CT mám na CD.

10203060

Jednoznačne súhlasím s MUDr. Romanom Farrom v BB v nemocnici aj v súkromnej ambulancii v ZV, najšikovnejší. Veľmi mi pomohol.

expresko

Vedeli by ste mi poradiť nejakého špičkového urologa v okolí Košíc? Mám dosť veľký problém a ten môj je na to malý pán..alebo skôr je už dosť starý aby riešil aj nejaké väčšie problémy. Budem Vám vďačný

Daduliena2906

Ja z mojej osobnwj skusenosti dost cerstvej.....kedy 14.6 som zazila oblickovu koliku a nasledne som mala 9dni bolesti k tomu horucky kto pozna co je kolika vie o com hovorim.....ale samozrejme ja som doteraz nepoznala . .....v BB ma vysetrili 3lekari a bolo robene aj sono a tvrdili ze mi nic nieje ....tqk po tych 9dnoch som skoncila na urgente ked mal sluzbu Mudr.Roman Farra ten hned zistil ns sone a ct 8mm kamen takzw si ma rovno nechal na oddeleni....kde zaviedol jj stend a uz som aj po operacii ....a mozem.len povedat je mlady ale zaroven potvrdzujem je skvely ze sa vyzna s vytiahol ma hrobarovi s pod lopaty......niet jeho tak doteraz by tvrdili ze mi nic nieje.Ja mu dakujem