Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krčné mandle krvácanie

Príspevok v téme: Krčné mandle krvácanie
Patreskoooo

Dobrý deň, bol som na výbere mandlí v Trnave všetko prebehlo v poriadku bolesť prvé dni nebola ani krvácanie potom 4dňa do 8dňa ma to začalo bolieť zuby uši... od bolesti som si dával flektor ktorý mi veľmi dobre zabral ráno som si ho dal a do 8 som nič necítil a potom na noc som si ho dal vždy okolo 9 a do rána bol znova pokoj takže proti bolesti odporúčam flektor ale každému zaberie niečo iné niekomu stačí si dať panadol a má pokoj.

8 deň v noci okolo pol 11 sa mi pustila krv, z lavej strany takže som znova v nemocnici... lenže ja som mal už mesiac pred operáciou také veľké mandle že som nemohol dýchať poriadne a jesť to tiež nie za 2 mesiace som schudol už niečo okolo 14kg.

Príčina krvácania pravdepodobne odlupnutie chrasty a narušilo mi to cievu kedže ju mám veľkú skrz tie mandle čo som ich mal ako svet veľké... No bolesť cítim len lavej strany pravá je v poriadku tam už cítim len fakt minimum a z tej cievy mi to ani netieklo... chvala bohu.

Ďalej som mal slabú zrážanlivosť aj mám ešte lebo som rok a pol v kuse užíval antibiotika tak mi oslabili organizmus. na zrážanlivosť beriem kanavit zatiaľ. A v celku to pomáha. Konečne by som sa chcel už normálne najesť a dať sa dokopy aby som bol zdravý predoperačné výsledky sa mi zlepšili o niečo ale čo keď nemôžem jesť poriadne a všetky potrebné živiny vynechávam a verím že už mi to viac krvácať nebude, spravím pre to všetko...

otázka na vás ako predísť ďalšiemu krvácaniu mám si doma dávať studené obklady a v kľude ležať a nepodcenovať to.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krčné mandle krvácanie - Fórum - ZDRAVIE.sk