Migrena

Príspevok v téme: Migrena
assaabloy

Ahojte, chcela by som sa s vami troska poradit. Mam 34rokov a trpim migrenou uz asi 13rokov. Mam ju stale. obcas mam 4-6dni pokoj a potom znova. a dost silnu. Beriem sumatriptan 100mg a ani to nezabera. asi dvoma romi som bola v nemocnici pravidelne kazdy mesiac, tak mi zmenili aj antikoncepciu teraz beriem Qlaira, nizkohormonalna, cize ani pocas menstruacie by nemal nastat hormonalny vykyv a ziadna migrena by nemala byt. nieje. lebo ja odvtedy ziadnu menstruaciu nemam. ale je to sposobene tymi tabletkami a po konzultacii s viacerymi lekarmi je to v poriadku.pri zmene tychto hormonalnych tabletiek doslo k takej migrene kde mi uz dali aj injekciu s obsahom morfia. No migrena ajtak neustupuje. mam ju vzdy a som z toho velmi nestastna. Skusala som vsetko. akupunkturu tiez. no este som pocula o bottoxe, ktory sa vpichuje do zadu hlavy.Je tu niekto, kto by mi troska vedel pomoct. Uz fakt nevladzem s tymito bolestami nemam normalny zivot :(
za kazdu odpoved dakujem

assaabloy

alibi
mne to nepredpisali ako liek. ale na znizenie hormonalnych vykyvov co sa normalne v takmer kazdej zene deju ked ma menstruaciu. u jednej viac u inej menej. a u tych co trpia migrenami tak tym nezavidim :( ja mam vsak migrenu aj bez toho. s tym ze beriem lieky akurat nemam zachvaty pri ktorych mi pomaha az morfium

alibi

lekari predpisuju antikoncepciu uz ako liek na vsetko.... za 50 rokov nase deti budu zhrozene ako sme to dopustili...

assaabloy

alibi
cisty nerozum? ty si myslis, ze ja beriem antikoncepciu lebo to potrebujem a chcem? VOBEC NIE. ale qlaira ma ucinky take, ktore mi pomahaju udrzat hladinu hormonov v tele po cely mesiac takze uz nemam zachvaty kazdy mesiac kvoli menstruacii. kazdy lekar, v irsku, nemecku a slovensku mi neodporucal prestat s qlairou..to preto, ze to je asi lepsie nez pichat morfium za kazdym zachvatom.

alibi

aj ja mam migrenu, nepoznam na nu liek, ale urcite by som s takou tzkou migrenou nepchala do tela antikoncepciu nech je akokolvek nizkohormonalna. cisty nerozum.

p.d.

Stale, ked sa pripnem na tuto stranku, tak mi hlasi antivir, ze zablokovany skodlivy URL. Co to znamena???
Dakujem.
Aj mna teraz boli hlava. Podla mna to suvisi s cukrami.