Úplne na dne

Príspevok v téme: Úplne na dne
divna338

Citim sa byt uplne na dne a uplne zbytocna.Nema priatelov iba falosne kamaratky ktore ma len za chrbtom ohovaraju, stale sa nad tym trapim a neustale placem nad svojim...zivotom......vsetci ma len kritizuju a nadavaju mi zatial co ja sa snazim s kazdym dobre vychadzat.....Najradsek by som bola dospela a vypadla niekam kde ma nikto nepozna.Kedze som este teenagerka a žijem s rodicmi a sestrov s ktorymi vobec nevychadzam :/ neustale ma s nou porovnavaju aka je ona sikovna mudra sebavedoma pracovna a ja sprosta hambliva neustale len sediaca doma.uz naozaj nevladzem.....niekedy chcem radsej zomriet a nic neriesit .....jedine co ma drzi pri zivote su moje dve najlepsie priatelky s ktorymi vsak bohuzial nie som stale lebo byvaju daleko :/ vazne uz neviem co mam robit ....a idu prazdniny kde destka zaziju kopec srandy zatial co ja stale sedim doma a trapim sa...a co mam robit ??? nikto ma nema rad a nikoho nezaujimam, nikto somnou nechce chodit von ...chcela som aj brigadu ale kedze nemam este 18 nechcu ma zobrat.....dakujem kazdemu co si to precital.....

Radka99

neboj sa, to mas len teraz take zle obdobie vsetko prejde a bude dobre, teraz mam 22 a tiez som si presla takym obdobim ked som mala depky zo svojho zivota, ale vzdy je raz dobre a raz zle , taky je proste zivot...

ta3

puberta je tazke obdobie zvlast pre citlive dievca ako si Ty, nic, musis len vydrzat, vsetky sme tym presli, medzitym sa venuj sama sebe, citaj, vzdelavaj sa, co do seba investujes, to sa Ti v zivote niekolkokrat zuroci, ja viem, chcela by si mat kamaratky, chodit s nimi von, mozno chlapca, vsetko pride, uvidis, len sa nelutuj lebo to Ta taha este hlbsie

nada5

ahoj moja. ty si mladucka ja mam o 10 viac ale citim to iste. asi tym ma clovek prejst ,povzniest sa na tim..bude dobre ,neboj.koho mas stretnut ,tak toho aj stretnes :)v zivote-- lahko sa to pise ked aj ja som smutna.