Druhy krat reklamacia obuvi

Príspevok v téme: Druhy krat reklamacia obuvi
melindaaa

Pred dvoma mesiacmi som si kupila obuv, na spicke sa mi zacala odliepat, dala som ju reklamovat, topanky mi zalepili, ked som ich po reklamacii ,cize asi 3x maximalne obula, zase sa mi rozlepili na tom istom mieste

kedze ich chcem dat reklamovat zase,chcem sa opytat ci mam pravo dozadovat sa pri tejto druhej reklamacii vratenia penazi pretoze je to kozena obuv za 60€ a keby mi ich znova zalepili a vratili tak by ma to uz nastvalo.

Prosim Vas poradte mi ako mam postupovat pri druhej reklamacii ked uz nechcem topanky ktore sa mi po prvej reklamacii zase "pokazili"

melindaaa

citala som ze by mi reklamaciu mozu zamietnut, toho sa bojim. no nechcela by som uz tie topanky ked sa mi druhykrat rozlepili po tak kratkej dobe,preto keby som povedala v predajni ze ich uz nechcem ale chcem naspet peniaze alebo iny tovar..alebo musim fakt cakat dalsi mesiac na to, ze mi ich zalepia a opat vratia

mate59

nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy máš až po 3. reklamácii, pričom sa musí jednať o tú samú vadu výrobku.
Alebo dajú nový výrobok,alebo vrátia plnú zaplatenú cenu.

glghw

mas nato pravo, ale obchod nema povinnost ti peniaze vratit. az ked sa ta ista chyba zopakuje 3x az potom ti predajca musi vratit peniaze