Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Extrémna bolesť hrdla, hnisavé pluzgieriky

Príspevok v téme: Extrémna bolesť hrdla, hnisavé pluzgieriky
jono

Dobrý deň, prosím Vás pomôžte mi niekto. Mám neskutoňú bolesť v hrdle, napuchnuté uzliny na krku, spuchnuté ďasná- nemôžem ani jesť, zvýšenú teplotu.. Vsimol som si najskôr v hrdle hnisavé pluzgieriky, avšak teraz ich pozorujem v celej ústnej dutine. Bol som včera na pohotovosti a doktor mi dal silné antibiotiká. Užívam ich skoro dva dni avšak bolesť neutíha a pluzgieriky pribúdajú. Klochtám si s propolisom a solou avšak s tou solou plačem od bolesti, momentálne klochtám šalviou cmúlam anticol, a septofort a robím všetko preto aby mi to prešlo ale žiadny výsledok. Prosím pomôžte mi lebo tá bolesť je neskutočná.

sanyka151

mala som podobný zážitok. Kym antibiotika ešte nie uplne zaberaju mne lekárka dala na bolesť Novalgin a musím povedať že sa mi od neho neskutočne ulavilo. taktiež cmulanie panthenolu je dobré. najmä po liečbe antibiotikami hydratuje sliznicu. Ak sa vám dá zožente ten novalgin a ja myslim že pomôže.Zial je na predpis

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Extrémna bolesť hrdla, hnisavé pluzgieriky - Fórum - ZDRAVIE.sk