Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco som vychladol?

Rachel19

Som žena a som na tom tak isto ako ty. 3 krát som v minulosti ľúbila, ale ani raz to nevyšlo. Teraz mám pocit, že už neviem ľúbiť. Moje skúsenosti ma však vedú k nádeji, že je to len o tom správnom človeku. Aj ty budeš horieť, keď stretneš ženu, ktorá bude k Tebe tá správna druhá polovička. Len ten nepríjemný čas kým sa tak stane je nanič. Nestrácaj nádej... ona sa objaví!

sususu

mozno si sa sklamal v tom dlhom vztahu, mozno do toho si daval vela a nevyslo to tak teraz uz nemas chut davat...tiez som to zazila ale preslo to.. urcite to prejde s tou spravnou zenou kt. ta presvedci ze za to stoji

neskusena

A co?
Ja som tiez chladna, kopec ludi ma preto nema rado, ale mne je takto fajn.
A nasla som si partnera ktoremu to vyhovuje, ktory nechce denne pocuvat tie trapne frazy a zdrobneninky a sme spolu stastni.

Treba byt realista, trocha egoista, robit a spravat sa tak ako to teba bavi a ak ti niekto nevyhovuje, tak s nim nebyt.
Mozno deviate dievca bude okej, mozno byt treba od zaciatku taky aky si bezne...

kafe

citujem: bolo NAM (?) spolu krásne, no ona bola chladna. To si trochu odporuje nemyslíš? Krásne bolo asi iba tebe.
Ako nájsť teplo neviem. Nefixuješ sa trochu na minulosť? ...nič už nebude ako kedysi, ale všetko môže byť také, ako ešte nikdy...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco som vychladol? - Fórum - ZDRAVIE.sk