Ako ďalej? Sex s ním ma prestal baviť..

Príspevok v téme: Ako ďalej? Sex s ním ma prestal baviť..
Zuzana48

Ahojte...Mám taký problém...Mám priateľa 2 a pol roka, myslela som si že ozaj je ten s ktorým chcem byť a prežiť čo najviac rokov s ním...Avšak časom ma už sex s ním nejako prestal baviť, proste ma nepriťahuje už tak ako na začiatku, milujem sa s ním strašne málo, a on sám mi aj tvrdí že jeho samotný sex až tak nebaví, o tom sme sa rozprávali viac krát a je to aj zato, že nemá moc dlhú výdrž...No o tom potom :-)) Problém nastal v tom, že prišiel do mojho života iný muž, proste muž s ktorým sa neskutočne priťahujeme, rozumieme si úplne vo všetkom. Lenže aj on aj ja máme trvalý vzťah...Odkedy ho poznám tak neustále myslím len nanho, nato aké krásne chvíle sme zažili (aj keď sa ešte nič vážne medzi nami nestalo), a odvtedy ma priateľ priťahuje ešte menej, stále sa len hádame a večne to je za mňa kedže mi zrazu začalo na ňom snáď všetko vadiť, keď sme spolu tak chtiac či nechtiac stále myslím na toto druhého. A ja už neviem čo mám ďalej robiť, niekedy si myslím že som s priatelom proste už len zo zvyku, zato že mám pri ňom takú istotu že nebudem sama, a rozmýšlam aj nad tým že keby sa s ním rozídem tak proste som stratila 2 a pol roku života vlastne zbytočne...Poraďte mi, čo mám ďalej robiť, lebo už nevládzem takto, ked sa sama neviem rozhodnuť...Ďakujem veľmi pekne :-)

o.m.g@♥♥♥

Hm... tak teraz ti je dobry tvoj priatel a potom ked pride ten druhy tak sa vrhnes k nemu a vyseres sa na priatela.?Alebo mozno pride ten druhy mozno sa snim vyspis a zistis ze neni nic moc a bude ti nadalej dobry tvoj priatel.Si dobra to naco taketo veci riesis cez forum a pytas si rady od ludi?Porad si sama!

Zuzana48

lilyianka: Dotyčný je akurát teraz na 2 mesiace pracovne na Malte, tak uvidím čo to bude po tom keď príde, a za tie dva mesiace ja skúsim o všetkom zas znova po 1000 krát popremýšlať...tak on má tiež nejaké problemy s priateľkou..len ja sa od priateľa nejako neviem(možno ani nechcem) odputať, možno to je preto, že mi hrozne pomohol ked som mala problemy v rodine, pomohol mi finančne dosť, s jeho rodinou mám uplne užasne vztahy, len možno preto ma tak omrzel, ked vidím aký má postoj ku všetkému, všetko musím ja riešiť, on nič...
o.m.g@♥♥♥: novy som si ista ze by ma len nepretiahol, ale zae no kto vie, keby idem do kazdeho vztahu tak že cakam ze ma len pretiahne tak by to vyzeralo všelijako :-)

o.m.g@♥♥♥

Drz sa stareho a vyser sa na noveho lebo moze sa stat ze nechas stareho a novy ta len pretiahne a vysere sa na teba .Spytaj sa sama seba -STOJI MI TO ZATO A DAJ SI NATO ODPOVED

lilyianka

pozri nie si jediná, ktorá bola s niekým určitý čas a myslela si, že to bude jej partner do života, otec vašich detí ...ja som tiež taký vzťah mala a teda o dosť dlhší ako ty, ale bohužial tiež nevydalo ..... ale neberiem to ako zabitý, či stratený čas, ale ako skúsenosť, že som presne vedela, akého partnera už nechcem

lilyianka

áno, dokázať ti to mohol, ale vieš môže sa stať, že aj tento nový po určitom čase ti nebude dokazovať neviem čo, že sa o váš vzťah nebude starať..možno to robí len teraz, aby urobil dojem ..aj keď je to tiež z jeho strany sprosté, nakoľko má priateľku .... pozri ak ti ten vzťah nič nedáva, ukonči ho .. kvôli nemu, kvôli sebe.... alebo na ňom skús predsa len ešte trošku popracovať, s priateľom sa porozprávať, že aké máš z vášho vzťahu pocity a ak sa nezobudí tak finito ..ale hlavne vtedy preruš kontakt s tým druhým dotyčným a nenechaj sa ním rozptyľovať

Zuzana48

lilyianka : ved to je to že proste nemám ružové okuliare, a berem aj tú možnosť že s tým druhým by som možno tiež nebola, popr. by sme sa tiež rozišli po čase. ja to neporovnávam s tými čo sa rozišli po 20-30 rokoch :) len mi to príde taký zabitý čas...ked si predstavím že stým človekom som chcela mať spoločnu rodinu, život a o všetko sa s ním deliť...to stále aj chcem, len ked už v tom vzťahu nie je vášen ani nič tak čo mám robiť...a on ma ku všetkemu taky postoj že mu to je jedno, ja ked sa s ním chcem o všetkom porozprávať tak jemu to ide jedným uchom dnu a druhým von a ak aj počúva tak má akurát blbé argumenty, ktoré ma len vytočia a k nijakému riešeniu neprídeme

Zuzana48

Veď to je to, že neviem či chcem zahodiť starého a skúsiť niečo nové...Ale proste už ma tak nepriťahuje, a možno zato može aj on, kedže nič nerobí preto, aby to bolo inak. ja sa snažim od začiatku vzťahu ho nejako oživovať aby z toho nebola nejaká rutina..ale on preto nič nerobí, proste z jeho strany nevidím že by nejako pracoval alebo chcel pracovať na našom vzťahu, a preto sa ani nečudujem že som si oblubila niekoho iného, s kým si rozumiem, kto by pre mňa spravil hocičo (dokázal mi to a nie jeden krát)...

lilyianka

hlavne by si nemala priateľa ťahať za nos a radšej sa s ním rozísť, aby aj on mal možnosť nájsť si partnerku, ktorá mu bude vyhovovať a nie to zbytočne umelo siliť a byť spolu ... teba už nepriťahuje, sex s ním ťa nebaví, ty si pobláznená tým druhým, ALE, nikde nie je napísané, že práve vy dvaja budete spolu ..teraz to môže byť krásne, ale môže sa stať presne toto isté, čo teraz, že buď ty alebo on sa zapozeráte do niekoho iného ..... a že by si rozchodom s ním zabila dva a pol roka? ako prepáč a to tento chabý časový úsek ideš porovnávať dajme tomu s tými, čo sa rozišli po 20-30 rokoch? a nerozumiem ako to môžeš napísať, veď na zaťiatku ste sa predsa milovali, boli ste spolu preto, že vám bolo dobre, len je to u vás takto možno pár mesiacov, týždňov, takže to nemôžeš brať ako dva a pol roka zbytočného

o.m.g@♥♥♥

Aha neni cudo ked ti do zivota vstupil niekto iny :)
Vskutku sorry ale nieje co riesit chces zahodit stareho a vsetko co si s nim prezila koli novemu.Asi tak ?