Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ina žena, neviem čo ďalej?

Príspevok v téme: Ina žena, neviem čo ďalej?
OndrejP.

Zdravim,
Pretym nez ma vsetci odsudite tak si aspon precitajte moj pribeh dakujem. Takze mam priatelku 4roky, boli sme spolu celkom stastni aj ked ma to uplne nenaplnal ten vztah, ale uz som si nevedel inu zenu pri sebe predstavit a vzdy som si hovoril ze to co ma trapi sa predsa spravi. Preto som uz v hlave planoval aj spolocnu buducnost a pod. Nejak pocas tych rokov sa mi stale natlacali nejake zeny do zivota a pokusali ma, no nikdy som to nespravil a nepodviedol, z niektorych zien mi niekedy dochadza zle, pacia sa mi slusne zeny. No pred nedavnom som stretol jednu zenu, ktoru ked som zbadal som myslel ze z z nej odpadnem, bola pekna krasna - (ale to je vela zien hl. na slovensku) ale to co z nej vyzarovalo z toho som bol uplne paf, v jej pritomnosti som mal stale zvlastne pocity... a po case som zistil ze ona ma tie pocity rovnake, pritahovali sme sa hned ako dva magnety sam som tomu nechapal.. nemohol som prestat na nu mysliet, branil som sa tomu vsetkemu, ale napriek tomu som ju tuzil spoznat blizsie co je to za osobu, a zistil som splna do bodky vsetky idealy mojej vysnivanej zeny (aj ked som si stale myslel ze tou vysnivanou je priatelka) no pochopil som pri tejto zene ze nieje. Zistil som ze si skvelo rozumieme ako s nikym predtym, bola to sila pri nasich rozhovoroch. Potom som uz skutocne na nic nedokazal mysliet iba na nu, zalubil som sa do nej a ani neviem kedy to vlastne prislo kedze vnutorne som sa tomu velmi branil. Uplne som sa nechal unasat citmi, a zacal som podvadzat priatelku raz, druhy krat stale, premilovali sme vela noci, chodil som stale za nou stretavali sme sa pochopil som ze to musim zacat riesit ale nedokazal som opustit priatelku, mozno poviete som zbabelec ano som, jednoducho nemam na to gule!!! Ta druha sa nahnevala a prestala ma kontaktovat, myslel som chvilu ze zomriem, no po par mesiacov sa nas kontakt obnovil. A ja som stale tam kde som bol, stale na nu myslim nemozem prestat, ked sa stretneme nemozem prestat ju bozkavat, dotykat sa jej. Strasne po nej tuzim a myslim na nu predstavujem si ju. No stale som s priatelkou. A asi by som neprezil kedy ta druha so mnou zas prerusila kontakt, bojim sa toho.
Co mam robit? nechcem byt medzi dvoma zenami potreboujem tu druhu, ale priatelka mi dava taky pocit istoty som s nou rad aj ked myslim na druhu uz nevladzem som stale v strese koli tomu. Dik za nazory

Deria

OndrejP,
trochu som sa tu zacitala. O tom pisat nemusim, ze tvoje pocinanie je nekorektne voci obidvom zenam, toho si si zrejme vedomy. Ale o akej istote si to pisal? Nie je to nahodou materialna istota, ktoru mas väcsiu u svojej priatelky? Nenechavaj si zadne vratka, lebo sa ti to vypomsti! Nie si zenaty, nemate spolu deti, vztah vam nefunguje ako by mal, tak kde je problem?
Poloz si otazku, ci chces zit tak, ako doteraz, bez ohladu na to, ci tu novu priatelku ziskas naspät alebo nie.
Ona to uz vie, ze nie si schopny sa rozhodnut a preto to urobila za teba! A ak ma len trochu hrdosti, rozvahy a odvahy (co vidiet, ze ma), musela tak urobit, aj ked ju to iste velmi bolelo. Tu tvoju "staru priatelku" to este len pravdepodobne bude boliet, ak sa dozvie, co je vo veci.

fragrance

"Lubim tu druhu, ale priatelku opustit nedokazem. " dokážeš, lenže , ty nechceš..a ako toto tu bolo spomínané , priateľka sa k tebe správa určite ako ku kráľovi, ktorému nikdy nič nechýba, nemusí sa o nič báť, pretože ona je tu vždy, bola aj bude. a u tej druhej si myslím že trocha podvedome aj pochybuješ , či by ona nemohla spraviť to isté tebe, keby ste sa dali aj do vzťahu..prekonaj sa, nesprávaj sa ako egoistické hovado, a k svojej terajšej " priateľke " sa zachovaj férovo, a všetko jej povedz. pochlap sa.. :) ( inak, čo si čakal ? že ťa tu budú všetci ľutovať? skôr mi jr ľuto tých dievčat..)

Marilynka

ach jaj... AJ JA BY SOM TERAZ VELA VECI UROBILA UPLNE INAK,...

Ale

vacsinou robim veci tak aby som sa za ne nemusela hambit a neublizovala...

Nevies byt sam, to je dovod preco si sa nerozisiel s priatelkou, potrebujes tu istotu...

Milenka sa ti uz nevrati, na nu uz zabudni... rani ta to co??? podobne zranis aj ty priatelku, ked nie horsie..

poviem ti BUDUCNOST, tvoja priatelka sa to coskoro dozvie.. kazda loz vylezie na povrch.. neutajis to..

Vies take babovky ako si ty.. to je skoda riesit.. za vsetko si mozes sam..milenka ta opustila, priatelka ta este len opusti...a co potom??
Budes nadavat aky je svet zly a ake su zeny ku..y?

hmm...prosim ta.. clovek reaguje na tvoje nezmysly, ale podla mna si robis prdel z ludi, toto co tu pises ani nemoze byt pravda..taky dement?

parazit

Pozri Ondrej, podla mna tu zeny nechcu povedat ze im sa toto nemoze stat a odsudzuju ta za to, ze sa ti to stalo. Je to vec, ktora sa moze stat kazdemu - dozrievame, postupne sa menime, zistujeme, co vo vztahu hladame a teda sa moze stat, ze sa clovek zamiluje do niekoho ineho, najde velku lasku inde. ALE, nie kazdemu sa stane, ze to zajde tam, ze sa pritom ludom ublizuje. Na to, aby si zistil, ze milujes,nemusis s tym clovekom spavat. Takze to, za co ta odsudzuju, je to, ze si priatelku DLHO podvadzal. Tam sa uz ozaj neda povedat, ze sa to stane kazdemu. To zavana proste bezcharakternostou.
Myslim ze ak by si tu novu naozaj miloval, nemal by si ani na percento strach rozhodnut sa ... no a do toho bohuzial patri aj opustit sucasnu priatelku. Bud alebo. Moznosti sa vylucuju. Vztahy predsa koncia, sam hovoris, ze to uz dlhsie nefunguje, takze by to nebolo az take necakane pre nu. To ze nechces jej ublizit ... no skus si UPRIMNE (nam nehovor nic) povedat, co je pre teba narazovo tazsie - klamat ju a dufat ze sa to uhladi alebo sa ferovo rozist. Vzdy je tazsia pocitovo ta druha moznost, pretoze je v hre nase ego - ten druhy nas bude pokladat za zleho, ze sme mu ublizili. A to je pre ego proste vzdy zahul. Ale ego v laske nema co robit. Tak si daj teraz otazku, ci "nechcem ublizit priatelke" nie je predsalen troska alibizmus.
Takze je asi nacase bedakat nad situaciou, ano je tazka, ale z velkej casti si si sam na vine. Cim skor by si to bol urobil, tym lahsie by sa ti teraz zilo, mozno by si davno bol v stastnom vztahu a sucasna priatelka tiez. Je uz nacase nieco robit. Porzi, cisto logicky - doteraz si nerobil nic. Taha sa to dlho. Sam ale hovoris, ze tato situacia nie je to, co chces. Tak z toho vyplyva, ze nieco musis AKTIVNE urobit, inak sa to bude len zhorsovat (vidis? vysnivana ta uz mozno aj nechala)... Takze do toho! Bude to boliet, bude to tazke, detto teraz, ked si si uz toho navaril, ale bude to stat za to. Ked uz nic, bude TEBE lahsie na dusi, opadne tento vsetok stres. Nehovoriac o tom ze budes ferovy.
Dobre veci idu ruka v ruke so sebazaprenim a bolestou, takze sa tomu nevyhnes. Ak nebudes konat, jedine co mozes dosiahnut, ze ta bolest potom bude vacsia a bude nakoniec nanic. Tak sup, ak tu novu MILUJES tak naco cakas, zabojuj. Ale s cistym stitom. Najhorsie pre zenu je byt zalozny plan. Tym si ju zarucene odplasis. Takisto sucasnu. Tak sup sup.

lilyianka

keby ťa milenka odkopla surovým spôsobom ako to píšeš ty, tak by to urobila trochu inak ..surový spôsob je u mňa apsoň to, že by sa odmlčala, ok, ale s tým, že by ti to dala aj parádne vyžrať a oznámila by to tvojej priateľke ... enchápem čo od nás ešte očakávaš, dali sme ti tu rady z každej strany, ale hold ani pán boh sa v tebe nevyzná, keď ty sám nevieš čo chceš ... my to asi ťažko budeme vedieť

Matulka23

je vidieť, že ťa to trápi inak by si sem nepísal, ja ta za to neodsudzujem.... život nám do cesty stále posiela nejaké prekážky alebo pokušenia.... je otázne či to je pre teba len to pokušenie alebo si sa zaľúbil... pokiaľ si sa zaľúbil a vieš, že to je aj z druhej strany opätované tak by som išla do toho žijeme len raz a predsa chceš byť šťastný to chceme byť všetci... a takto nebudeš šťastný ty a ani tvoja priateľka raz sa to aj tak dozvie zapamätaj si, že všetko raz praskne skôr či neskôr... neviem koľko máš rokov, ale pokiaľ tam nie sú deti tak je to ,,dobré,, ... je to strašné, ale človek to prežije a znovu sa zaľúbi... ja som sa veľa krát popálila a som tu vždy som sa postavila na nohy a prišiel mi do cesty niekto iný kto mi pomohol zabudnúť...

ebi777

nedokážeš ju opustiť? ale podvádzať dokážeš, že? dokážeš sa jej potom každý deň pozerať do očí, že?
si obyčajný ZBABELEC, ty si nezaslúžiš z nich ani jednu.

OndrejP.

Vy my tu stale pisete ze to sa nerobi nesedi sa na dvoch stolickach a pod. pisete mi to stale iste ako keby som to nevedel alebo co. Ja vobec som nikdy netuzil mat viac zien naraz a trtkat vsetky alebo co niesom taky typ proste tak tu nerobte so mna nejakeho k****nika. A hned ma odsudzujete lebo ste boli sami podvadzane a bla bla, dobre viem ze tym priatelke ublizim a vlastne som jej uz ublizil ale co sa stalo sa stalo, ale ked sa este raz tak stalo tak by som to urobil uplne inak nepodviedol by som. Ale to ze som nieco mal s tou druhou by som urobil znova pretoze to lutovat nikdy nebudem. Len som nechtiac ublizil dvom osobam, kdedzto priatelka o tom nevie a ta druha to vie a preto ma to serie ze sa odmlcala, ale velmi surovym sposobom. Je pravdou ze som zmatany lebo som nikdy podobnu situaciu nemusel riesit, a hovorim kedy som to mohol zopakovat tak to urobim uuuplne inak, neratal som dopredu s takymi nasledkami. Lubim tu druhu, ale priatelku opustit nedokazem. Uvidim co ukaze cas ako sa veci vyvinu a pod.

lilyianka

nikomu nič zlé neželám, už len z toho dôvodu, aby sa to neobrátilo proti mne, ale tvojej priateľke želám už len kvôli jej samej, aby ti na túto bokovku prišla a opustila ťa .... aby mala šancú nájsť chlapa, ktorý si ju bude vážiť a nie ju takto sprosto 7 mesiacov podvádzať a ešte aj bude nerozhodný ktorú chce .... si už smiešny tým, ako sa nevieš rozhodnúť medzi dvoma ženami ..tak sa rozhodni ako som ti už písala nižšie, že nemaj ani jednu z nich a dopraj obom mať partnera, ktorý nebude taký ako si ty .myslím, že min. tvoja terajšia priateľka si to zaslúži .... a milenka sa dúfam nedá už zlomiť, bola by riadne hlúpa a ty by si si v tom momente, kedy by si ostal sám snáď uvdomil, že takéto veci sa nerobia a nesedí sa na dvoch stoličkách ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ina žena, neviem čo ďalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk