Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?

Príspevok v téme: Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?
Nesepta

Baby potrebujem radu. Je možné aby som bola v 5 mesiaci a nevedela o tom ? Som troška pri sebe čiže neviem či bruško mám alebo nie. Cca 1-2 mesiacov dozadu som si robila test a vyšiel negatívny.Menštruáciu som mala normálnu až teraz posledný mesiac prvé asi 3 dni hnedý výtok až potom slabšia menštruácia. Ako inak zistiť či som v tehu bez toho aby som navštívila gynekologa ? Ďakujem za odpísanie.

ebi77777777

čítajúc ťa, usudzujem, že ty máš zrejme problém s hlavou, nie s možným tehotenstvom,
koľko máš vôbec rokov?

takajedna

a si myslis, ze ked nepojdes ku gynekologovi, ze nebudes tehotna alebo co? :D ber to pozitivne ked nebudes tehotna aspon si das predpisat antikoncepciu a v buducnosti nebudes musiet riesit takyto problem...na taketo veci si mala mysliet skor...kolko mas rokov?

takajedna

moja zlata,ale keby si bola tehotna, tak tak ci tak tam musis ist :D inak coho sa bojis? ze ta zozere alebo co???

Nesepta

Bojím sa ísť ku gynekologovy. Najradšej by som bola keby som to zistila bez toho aby som navštívila ambulanciu.

Nesepta

áno pred 5 mesiacmi a bolo to po prvé. :DAko si vedela že sa v tebe hýbe dieťatko ? Tak neviem už začínam pochybovať ;)

Blondula

test sa robi hocikedy,ale nechapem,preco by si mala byt tehotna :D kedy si mala nechraneny sex ?? tiez pred 5 mesiacmi ?? predpokladam,ze to bolo asi tvoje "poprve" ked sa tak bojis :D v piatom mesiaci je uz citit pohyby,teda hovorim o sebe a na mne ako chuduckej uz bolo vidiet brusisko :D ono sa uz zvyknu trosku zvacsovat prsia a vlastne uz je vidno,ze zena je tehotna.byvaju krcovite bolesti v podbrusku,u mna boli dost neznesitelne,lebo sa zväcsuje maternica.tie krce su ale uplne ine ako pri menzese... tak co,este si stale myslis,ze si tehotna ?? :D

Nesepta

tak že vraj som nepribrala. :D Možno si to len namýšľam. Nemám ešte vek na tehotenstvo preto som taká vystresovaná. Neviete náhodou aké príznaky alebo čo by som cítila keby som bola v 5 mesiaci. A ešte jedná otázka ohľadom testov. Nevadí keď si test urobím poobede alebo večer ? Či najlepšie je to ráno ?