Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo vás irituje?

ektoplazma

Mňa iritujú okultné symboly na tričkách, napríklad aktuálne v New Yorkeri na každom druhom tričku či pánskom alebo dámskom buď trojuholníky s lúčmi, pyramídy, parohaté zvieratká, lebky, kríže a podobne :)

Meretseger

To je krajne krajné riešenie, fakt :D To isto nebude fake.
Hm, ďalšia vec, čo ma štve, sú (nie je to práve doplnok ani oblečenie, ale IRITUJE MA TO) tie príšerné anorektické nožičky s hrúbkou zápästia a tak zúfalo krivé, že z nich nikdy neviem fascinovane spustiť pohľad. Baba si, samozrejme, sebavedome dá šortky či sukňu a já jdu blít, pánové :D Práve dnes som jednu takú míňala, ja som jej zírala na nohy, ona mne na ruky (jazvy) :D Yuck.

lujviton

mat znackove oblecenie a doplnky je zaklad. bez toho neist ani z domu. preto je nutne sa obcas uchylit aj ku krajnym rieseniam www.jenprozeny.cz

ebi77

ja osobne si fejky nekupujem, je to také gíčové
takú pravu chanel kabelku by som chcela, ale nemám momentálne 1000 eur a viac na túto značku
preto si kupujem pre seba takú značku ktorú si momentálne môžem dovoliť, napr. mám viacej kabeliek guess, asi tie mám z tých drahších značiek
ale radšej si kúpim kabelku z manga ako fejkovú kabelku presne tej istej ceny

o.m.g@♥♥♥♥

Ja mam 19 kabeliek a vsetko prave a drahe uz ich nemam kde davat :):)som maniacka na kabelky a topanky.Ale ked niekto nema nato aby si dovolil kupit pravu kabelku tak podla mna natom nic nieje....:)nie kazdy ma zbytocne peniaze aby ich daval na prave kabelky.....ja sa nad tym absolutne nepohotsujem a ked ma moja kamoska feik tak jej ho pochvalim lebo vidim ze ma z toho radost nebudem jej ju kazit:):):):)

Simonella

ja neznasam ked maju baby fake-ove kabelky..napriklad LV a tvaria sa ako najvacsie caje :D pritom ich celkovy outfit vysiel mozno na 15 eur..hlavne, ze maju taku "cool" kabelku :D

MultiLevel

nepaci sa mi, ked si niektore zeny aj napriek svojej postave, daju dziny s bedrovym sedom. Kedysi sme to volali "bedrace" :D Ked sa zohnu a trcia im z toho zadky...nechutne :D A este sa mi nepaci, ked zeny v zime nosia kratucku bundicku a maju hole krize....A potom sa cuduju, ze maju bolestivu menstruaciu a pneumatiku okolo tych holych miest...

o.m.g@♥♥♥♥

No mozno:):) ja nemozem zniest oblecenie a topanky zo zvieracimi vzormi no neviem jeden cas sa to nosilo hlavne leopardie vzory ja som tomu neprisla na chut a co vy???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo vás irituje? - Fórum - ZDRAVIE.sk