Čo vás irituje?

AfterEight

nepaci sa mi, ked maju ludia v sandaloch ponozky,to sa musim velmi,velmi ovladat,aby som nic nepovedala. Potom strasne chudych chalanov,co si daju totalne obtiahnute nohavice,rifle,alebo pomaly az leginy,aby este viac ukazali,ze maju rychle spalovanie a ze keby maju svoju priatelku posadit na kolena,tak sa im nohy zlomia(tym nenarazam na to,ze nemam rada chudych chalanov,narazam na tie nohavice).a este tu stadovost. napr. ze jedneho dna budu in fialove nohavice s dierami,tak vsetci to budeme nosit. jednoducho budte sami sebou,nie kazdemu vsetko in pristane

flegma

co zarezane gate na zadku, ale ked su zarezane u zien aj na predku, tzv. tavia laba :D
alebo pokladnicky na riti, uz len mincu hodit

Laara

celkovo velmi neoblubujem pohlad na vytrcajuce rite z pidisortiek a zvlast, ked na to ani drviva vacsina babeniek, co to nosia, nema postavy..proste tucne stehna, celulitida, dvojita rit, ale frajerka ide a ksichti sa ako modelka..nepochopim..a velky grc teraz v lete su tety bez podprseniek..teda ziadne mlade cice s pevnymi prsiami..brrr

a irituju ma masovky..proste nieco zacne byt akoze moderne, in..lebo casopisy to tak povedali..a hned to ma kazdy kupene, ziadna originalita, napaditost..napr. okuliare wayfarer, tie atypicke asymetricke sukne s vleckou..ako pacia sa mi, ale na druhej strane neznasam stadovitost a ked ide v tom vecer po meste kazda druha, tak mam dost..

Blondula

neviem ci to bolo spomenute,ale vo vseobecnosti neznasam,ked ma niekto zarezane gate v zadku !!! dnes som videla susedu ako nesie dieta do skolky a mala take tie teplakove kratasy !! nechutne nieco ! nie ze clovek vidi polky na rici,pretlacenu celulitidu este pomaly aj pohlavny organ sa da rozoznat !! chlapi,zeny prosim vas,nenoste zarezane veci v zadku,bo to je asi najnechutnejsie co moze byt ! kludne mi nevadilo ze mala vytahane tielko do pasa a nemala podprdu,sak je teplo,ale z hentoto co som videla mi prestali chutit ranajky :-(

ebi777

neónové tú sú tie krikľavé (ružové, oranžové, zelené) oblečenia, vieš ako tie fixy na zvýrazňovanie :D :D

Sejla

Ebi tak je ospravedlnenie to, že v britanií je to úplne bežne v lete, lebo zase také teplo aby sa dalo bez prančuchov tu málokedy býva a v zime tiež normálka, lebo sa radi otužujeme :D Ale tak mne je úplne šumafuk čo mám na sebe väčšinou asi ako každému tu, však vlastne o tom je celá uk inšpirovaná móda, že kombinujú nekombinovatelné nie preto že chcú zaujať ale že to majú tak strašne v paži, že to niekoho začalo fascinovať.

ebi777

tiež sa mi moc nepáčia tie šortky s pančucháčmi,
chlpy mi z toho stoja, keď to vidím

kolegyňa to tak nosí proste horor, džínsové šortky (tie ktoré nosí v lete) dá si ich v zime, plus k tomu hrubé vzorované pančucháče, čižmy celkom inej farby, potom k tomu košelu tiež nejakej inej farbe, ešte na to nejaký kabát tiež k tomu celému nehodiaci, hrôza ešte aj papagáj je lepší príklad porovnaní s týmto :) :)

Sejla

Jeansové legíny sú super vynález, pokial myslíme to isté - také hrubšie legíny, ja mám niekoľko, s takými plesnivými vzormi, ako sa nosili v 80tych :D osemdesiate roky boli hrozne fajn.. Synth pop, psychedelia, ten spôsob tancovania a účesy! David Bowie! Krása:)
A meretseger, tie pančuchy v šortkách nosím aj ja a vôbec mi nevadí že to tu každý sprdol, obmedzenci, ts