Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie s čiernou hennou.

Príspevok v téme: Farbenie s čiernou hennou.
Hviezdička

Ahojte

Kto má skúsenosti s farbeným s čiernou hennou??
Prírodná henna má obsahovať indigo. Ale ja sa na nete dočítala aj iné veci o čiernej henne, že obsahuje formaldelhyd ale čo sa týka tetovania na pokožku a tak. Ale ja som si objednala v prírodnej kozmetika www.naturshop.sk. Že je formaldelhyd povolený v kozmetike len v malých dávkach.

Čo si myslíte vy o tom?? Mám vyskúšať čiernu hennu na vlasy??

Ďakujem vám za rady a skúsenosti.

Hviezdička

Ale bude mať aj druhý sáčok indigó. Viete dočítala som sa, len v niektorých článkoch na nete, že obsahuje para-fenylendiamin.Pozor, občas se pod názvem „černá henna“ objevuje i dost nebezpečná umělá látka obsahující PPD (para-fenylendiamin) – ta s opravdovou přírodní hennou (ani s indigem) nemá nic společného a je dobré se jí obloukem vyhnout.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie s čiernou hennou. - Fórum - ZDRAVIE.sk