Anglicko

Kvety zla

sweater, on sa pytal na anglicko, nie skotsko :) milujem ludi pre ktorych je anglicko a velka britania to iste. hlavne ze hovoris ze tu zijes.

o.m.g@♥♥♥♥♥♥

Neviem v ktorom meste si ty ale kde som ja tak tu je to tak ako som napisala inak by som to nepisala nemyslis?

o.m.g@♥♥♥♥♥♥

Prepady v pohode ak nikde nechodis a nestaras sa do mladych a robis sa ze nic si nevydel daju ti pokoj ale je pravda ze tyto mlady su hrozne drzy a dovoluju si aj na policajtou zachvilu sa blizi ich sviatok budu palit a napadat sa ti co su ...a ty druhy......takze isto nevydem z domu:):):)

pítr galipps

to nepíše pítr ale jeho brat johan ktorý vie po svk .......ja som tam už 18 rokov žijem tu od svojich piatich rokov je tu pekne ale dávaj si pozor na prepady

po anglicky I was there for 18 years I live here since the age of five is nice here but watch out for overflows. bye johan and peter

o.m.g@♥♥♥♥♥♥

Sweater to urcite ovela lepsie platia ako u nas urcite je tu lepsi zivot ako doma.na navrat domov s mojej strany isto nie zijem tu uz 5 rokov a som velmi spokojna :):):):)