Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

hrac

skus zacat zit pre seba a nehovorit ,,samemu sa mi nechce,, ,,nema kto so mnou ist,, ,,s druhym by som siel,,... ked mas veci rad tak ich rob, sam v izbe nestretnes nikoho.. co do fitka ides kecat ci cvicit? baby chcu sebavedomych a samostatnych... treba zmenit postoj k zivotu, mam viacero kamosov co toto hovoria od 18-20 a po tych rokoch su stale taki isti a cuduju sa ze nikoho nestretnu

Kreon

Rady som nejake dostal snad to bude aj fungovat, vyskusam ist sam do posilovne co to spravi, ci ma to nejako zabavi, snad hej.

Kreon

Knihy mam docela rad, ale citam len nieco co ma dej a to je fantasy, ale zmena zanru neuskodi, email elko9@azet.sk

RE - ZlinAsama hej najdes ma tam, mozme popisat

Mimulus

Nemá zmysel sem písať, pretože by som musel reagovať asi na všetky príspevky...a naozaj nemám nato náladu. Prečítaj si túto knižku www.kosmas.cz ty stelesnenie melancholického introverta,ktorý je navyše až príliš slušný a uvidíš či nezmeníš názor.

A ak napíšeš mail tak ti ju pošlem mailom.

lilyianka

Blondula, ja chvalabohu už pokec nemám niekoľko rokov a ako som rada ..ale tak vieš, robí sa tu záhadný a pritom tam má vycapenú fotku a aj mesto odkiaľ je ... nehovorím, že to musí byť pravda ..ale zase by bolo trošku trápne, keby tu slečne balamutil hlavu inou foto a životnou story, že je napr. blondák s hnedými očami a pochádza z KE :D

Blondula

lilyianka.....pokec je pokec,tam clovek nakeca :D :D inak na FB by som si nikdy nepridala cloveka,ktoreho nepoznam ! predsa,je to trosku osobnejsia socialna siet :D ... ale nic ma do toho...