Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

ZilinAsama

Jejda a preco? Nepytam si meno a priezvisko! Tak to fakt tazko najdes babu.Ako moze ist s tebou von, ked nevue kde byvas? Ja by som ta rada spoznala ale asi to takto nepojde.

ZilinAsama

Kreon a odkial si? Mesto.Som taka ako ty.Nepijem, nefajcim, nebavia ma diskoteky.Napis mesto.Ja byvam v Ziline.

Aja02

Kreon, nebude problém v tvojich prehnaných požiadavkách? Ako chceš aby vyzerala tvoja partnerka a aké by mala mať vlastnosti? Dokážeš jej ponúknuť to, čo požaduješ?

Blondula

ty mas 20,ja som mala 30 a tiez som sama :D vedu z toho nerobim,lebo viem,ze raz sa mi nejaky chlap zaplance pod nohy :D

Kreon

Re- iskierka

Aka nuda ked by mam skym niekde ist tak idem na turistiku, po restauraciach a po nakupoch. To ma bavi len nikdo nechce ist somnou. Pochodil som uz dost kopcov v Tatrach aj. Takze nudenie by nebolo. este mam rad fitnes ale to ma nebavi ked tam mam ist sam.