Muzi co je pre vas sexi a antisexi na zenach

Lulita

lilyanka - ja len zabky a rozne slapky, netrapila by som s aurcite v cizmach, ved aj cirkulacia krvi musi byt dostatocna, plus to potenie, ako vravis, v lete vecer k mini krataskom do mesta sadnut si na mochitko a nie rozcaptane beztvare hackovane, ale pekne kvalitne

lilyianka

Lulita, nedalo sa, bola asi raz toľká ako ja :D
no ako tie čižmy ku kraťasom beriem, ale niekedy navečer a nie keď je brutálne horko ..veď to musí byť iný smrad, keď to vyzuje ... najlepšie teraz len šlapky a sandále ..nech sa noha luftuje :))

Lulita

ja mam doma tie cizmy, ale v horucave by som si ich nedala, dam si ich ked bude cca 23 stupnov ku kratasom a pojdem sa v nich odfotit :)) moje nie su gycove hackovane, ale kozene a maju pekny tvar, nie taky rozcaptany, co vidim na babach z cinakov

chalice

Lilianka tak tie cizmy to je riadna blbost, nosit v lete cizmy, darmo ze su na nich dierky, ale aj tak sa v nich nohy musia nesmierne potit. To ako nosit sandale v decembri. Nejaky modny navrhar v Francusku ci odkial to prislo, si zmysli, ze co tu este nebolo "a cizmy v lete" to bude hit leta.

lilyianka

včera keď sme šli na kupko, vykračovali si také dve dievčatá po ceste smerom na kupko a jedna z nich mala čižmy!!! mala som dosť ...
Shy, také obočie nosila moja spolužiadka na strednej, hovorili sme jej, že je značková, keďže nám to pripomínalo Nike :D
a ja ešte neznášam primitívne ženy, ako napr sa mi podarilo jednu včera stretnúť na kúpalisku a keďže ju nechtiac môj malý synovec ošliechal vodou tak sme si vymenili pár názorov, nakoľko ja si do rodiny skákať nedám a trubica dodala, že : "ako bolo dobre, keď deti mali na kúpalisko vstup zakázaný" ...neviem kde na to prišla, alebo kde sa to tak robí, ale tak ma naštartovala a keď už chúďa nemala čo dodať, tak už v nervoch na mňa hučala, či to furt musím riešiť .... :D no psychika v prdeli (myslím jej) :D

Lulita

nie od seba nizsich, ale napr. len trosku vyssich, ja mam 174 cm, moj muz ma 176 cm a je pre mna najexi na svete :) proste nejake 190 cm hory ma nepritahuju

Lulita

kofola tiez mam rada vlasatych, moj muz ma extremne dobre vlasy, uz jo chceli aj za modela na vlasovu kozmetiku, neviem, co nesiel :)) a tiez s ami pacia nizsi, ja som vysoka, takze pre mna do 180 cm

kofola

pre mna je na muzoch antisexi plesina a fuzy, bleee, neznasam takych. Potom pupkatych a prilis vysokych viac ako 175 cm. Sexi su nizsi pre mna, lebo aj ja som nizka :D