Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa zbaviť hlbších podkožných vyrážok, čiernych bodiek a červených fľakov?

Príspevok v téme: Ako sa zbaviť hlbších podkožných vyrážok, čiernych bodiek a červených fľakov?
jaja1010

Dobrý deň, mám otázku ohľadom čistenia a starostlivosti o pleť (mám 23 rokov). Pleť som nikdy nemala veľmi problémovú, len sa mi zvykla viac mastiť T-zóna. Predtým som používala na tvár kozmetiku Garnier, Nivea a Loreal, čiže skôr takú z drogérií. Už asi rok a pol používam na tvár Biodermu . V lete z rady Sébium a v zime som používala aj Hydrabio. No odkedy ju používam, mám pocit, že sa mi pleť zhoršuje. Začali sa mi tvoriť také podkožné vyrážky, ktoré sú tuhšie, nemajú na povrchu pustulku a keď ich silou vytlačím vyjde z nich taký tuhší biely obsah „ako červíček“. Po vytlačení sa mi to miesto dlhšie hojí a po zahojení, mi na tom mieste ostane červený fľak. Mám pocit či sa to pri vytláčaní náhodou krvou pod kožou nejako neprenáša, lebo často sa mi urobia aj 2 takéto vyrážky blízko seba. Robí sa mi to skôr len na jednej polovici tváre. Tvár si dôkladne ráno aj večer čistím. Používam Sébium gél, micelárku, večer krém Global a ráno krém Sébium Mat. Ak sa chystám si dať ráno aj make-up, tak používam Pore refiner, aby sa mi make-up do pórov nedostal a keď mám občas líca suchšie a cítim že potrebujem mastnejší krém, tak použijem Sébium Hydra. Všetky tieto krémy, by mali byť nekomedogénne, tak nechápem prečo sa mi pleť začala tak zhoršovať. Nepoužívam HAK a pijem 2 litre čistej vody denne. Chcela by som sa opýtať, akú značku kozmetiky mi odporúčate používať (23 r.), ako sa mám zbaviť tých hyperpigmentovaných miest čo mi ostali po vyrážkach, dá sa nejako zbaviť aj „čiernych bodiek“ na nose? Môže súvisieť stres s tvorbou vyrážok na tvári a prečo sa mi začali tvoriť až teraz keď mám 23 rokov? Vopred ďakujem za Vaše odpovede. Jana

miselkapp

Ja Vám odporúčam namiesto drahej kozmetiky investovať jednorazovo ale účinne do HORSKÉHO SLNKA.mala som strednú formu akné, pár týždňov som sa začala minútku dve každý deň oziarovat naa akné mi zmizlo.pleť si čistim pleť. Vodou AMICA od alpy taká oranžová.stojí 0,80 centov ale bioderma sa môže strčiť.koľkým kamaratkam som ju odporučila,si ju nevedia vynachváliť.a na čierne bodky pomáha jednoznačne zmiešať sodu bikarbonu s citrónom do kasicky,naniest na postihnuté miesta,20 min nechať pôsobiť a zmyť.veľa šťastia :)

aj.ja

s tymi podkoznymi vyrazkami a cier. bodkami mam rovnaky problem, tiez neviem ako sa ich zbavit ale citala som ze ak ma niekto takyto problem (podkozne vyrazky na cele) tak ma zanesene creva

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa zbaviť hlbších podkožných vyrážok, čiernych bodiek a červených fľakov? - Fórum - ZDRAVIE.sk