Napinanie na zvracanie

Príspevok v téme: Napinanie na zvracanie
Katjatko

Obracia sa s prosbou ci ma niekto podobne problemy ako ja,nakolko lekari mi nevedia pomoct a diagnozou. Podla nich som v poriadku. Uz 10 mesiacov mam problem po prebudeni,vstani z postele.Zacne mi sumet v pravom uchu,prechadza to aj do druheho,nasleduje nausea - napinanie na zvracanie bez zvracania.To sumenie by som popisala skor ako vietor v uchu a prerusovanim pukanim. Srdce mi bije velmi rychlo,az mi skace,pritom tlak mam nizky.Robili mi vysetrenia na gastro,kolonoskopia, imunologicke testy, krv vsetko je v poriadku. Moje problemy nadalej trvaju,uz som z toho zufala. Velmi malo jem,v dosledku napinania.za ten cas som schudla 20 kil. neustale mam pocit hlienov v nosohltane,prehltnut sa mi nedaju,pomahaju mi mentolove cuktiky ale len na par minut. Vedel by mi niekto pomoct?

Katjatko

Bola som aj na neurologickom vysetreni, pozeral na mna ako na hypochondra,samozrejme vsetko ok.stresy nemam akurat tak z toho ze mi nikto nevie povedat co mi je.bojim sa ze to moze byt nejaky fyz.problem v hlave,alebo strednom uchu. neviem ako sa mam dostat na taketo vysetrenie.