Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelkyna mama nás veľmi obmedzuje, som z toho na nervy

Príspevok v téme: Priatelkyna mama nás veľmi obmedzuje, som z toho na nervy
Adam3

Som veľmi šťastný so svojou priatelkou. Je to skvelá a zábavná žena. Ale zatial spolu nebývame. Jej rodičia sa pred nedávnom rozviedli. Jej mama je v v pohode, mám si s ňou aj čo povedať. No ako sa rozviedla s mužom, je veľmi deprimovaná, navštevuje psychiatra, bere aj lieky na upokojenie, nič ju nebaví a nechce byť sama. Samozrejme mojej priatelke je to lúto a nechce ju nechávať samu. Teda jej mama jej to aj hovorí, aby sme nikam nešli, aby sme boli s ňou doma, že nechce byť zase sama. Tak potom ostaneme doma pred telkou a nudíme sa, nemožme nikam ísť. Priatelke som už hovoril, že nás nemože takto obmedzovať ale ona stále vraví, že je jej je lúto. Alebo ked už aj niekam ideme a chcem aby sme išli sami dvaja, jej mama povie, že ide s nami. Tak ideme spolu všetci traja. Najskôr mi to až tak nevadilo. Ale už je to pravidelné. Ked sa chceme v jej izbe milovať, kolko rázy nám jej mama zaklope na dvere, že čo robíme. Teraz ked sa chcem ísť milovať s priatelkou, povie, že teraz nie lebo, že mamina je doma. Chodí k nám strašne málo lebo nechce nechávať mamu samú, tak sme len u nich. Už mám s toho nervy, chcem s ňou už riešiť aj spoločné bývanie ale to nepripadá do úvahy momentálne. Mne to mrzí, že jej mama sa takto trápi, ale už to prehána, je strašne sebecká, nechápe, že sme mladý, že sa potrebujeme chodiť zabávať, alebo len tak na výlety. Keby občas ide s nami, nevadí mi to, ale už to trvá dlho a je to pravidelné, ja už potom ani nemám chuť niekam ísť..Ako pomôcť jej mame, nemá ani kamaráty, skoro nikoho, len dcéru, teda moju priatelku..

piktogram

Aua, big pruser. Zatial je to este v rovine "milej", lebo hrate "podla pravidiel". Jej pravidiel. Akonahle sa budete chciet vzopriet, zacne sa natlak, citove vydieranie, vyhrazky, ze si nieco urobi a podobne. Tvoja priatelka bude medzi dvoma mlynskymi kamenmi a nakoniec z toho zblbne.

Ak mate moznost, rychlo sa osamostatnite. Inak to moze dopadnut tak, ze z velkej lasky bude velke ho*no, maminkinou vinou. Vsetci nestastni, ona spokojna.

Agnes998

Uz je rok po rozvode, podla mna casu mala uz viac nez dost. Mala by to riesit inak ako sa chorobne upinat na svoju dceru, mala by si hladat kamaratky a zaujmy. Nie je prva ani posledna co sa rozviedla a nemusi ostat do konca zivota sama, stale si moze najst chlapa, ale to sa musi o seba starat a tiez by mala mat nejake tie konicky aby vobec mala moznost sa s niekym zoznamit. Mali by ste jej urcit nejake hranice, ok, neodkopnete ju hned, ale dajte jej podmienku, ze vsade s vami nebude chodit ale len napr. 2x do mesiaca ju niekam zoberiete. Ak nevie robit s internetom tak jej pomozte a naucte ju to, nech si tam moze najst novych znamych a kamaratky, aj moja mama si cez internet nasla partiu.

Adam3

Tak ja som si to uvedomil až neskoro, že je to tak ako to je. Priatelku lúbim, nechcem aby sa trápila kvoly svojej mame, nemáme jej ani ako pomôcť, neviem čo s tým spravíme, ale dáko sa to musím vyriešiť, jej mama vraví, že potrebuje čas..

0vecka

ja sa divim ze si to nechal takto daleko zajst... podla mna by ste si mali pohovorit a stanovit mantinely.. ved to nieje normalne

Agnes998

No ak jej to priatelka pravidelne hovori zeby mala zacat zit a aj tak sa na vas upina tak tam nevidim velku nadej. Ze jej nie je trapne takto sa vesat na svoju dceru a vsade lozit na vami, ale evidentne niektorym ludom nie je. Jej mama je uz davno dospely clovek a nie male decko ktoremu treba hladat kamaratky a robit program, mala by sa uz davno vediet postarat sama o seba. Nechapem co je take strasne tazke na tom pohladat ludi podobneho veku a zmyslania a vymysliet si nejaky program. Moja mama je teraz cez leto skoro kazdy vikend volakde prec. Niektore zeny su hrozne. Prepac, ale neviem ti nic poradit.

Adam3

Ale ved priatelka jej vravela, že to preháňa, že sme mladý, všetko jej vysvetlila. No je mama ju proste taká. Moja priatelka je len strašne citlivá a aj lútostíva, či sa to týka jej mami alebo niekoho blízkeho..Snaží sa jej pravidelne hovoriť, že by sa mala rozhýbať a podobne..

sacramento

Zdá sa, že aj tvoja priateľka je nezdravo naviazana na matku. Je to hlavne jej problém. Kým sa nechá, mama bude na nej visieť. Jediné čo môžeš spravit, je dať najavo svoj nesuhlas tým, že sa budes stretávať iba s priateľkou a mimo ich domu. Rozvod nie je smrť, príliš to prežíva.

Adam3

No jej muž odišiel minulý rok v júny, vtedy to tak neprežívala ako teraz, starala sa o seba, išla na bicykel aj sama, snažila sa niečo si nájsť, bavilo ju všetko. No od februára je to hrozné, nič ju nebaví, nikoho nepotrebuje, popritom by bolo najlepšie riešenie keby si našla kamaratky alebo nejakého kamaráta. Do roboty chodí na silu, už vravela, že pojde na invalidný dôchodok, asi by ma porazilo. Prietelke povedala, že by chcela bývať s nami, no skoro som odpadol. Ja nechcem byť na ňu zlý, ale neviem, ako jej to vysvetliť aby sa neurazila alebo čo. Ju prote teraz nič nebaví..Dúfam, že ju to prejde..

Agnes998

To je zle ked jej mama nema ziadne kamaratky, ziadnych znamych, taketo zeny sa vzdy chorobne upinaju na svoje deti a nenechaju ich dospiet, nenechaju ich zit svoj zivot. Ako dlho je uz vlastne jej mama rozvedena? Moja mama mala depky tak do pol roka po rozvode, ale ona je iny typ, nesedi doma a neupla sa na nas, na deti. Obnovila stare priatelstva, nasla nove, teraz ma 60 a stale je niekde vonku, sportuje, chodi na tury, do spolocnosti. Az po rozvode zacala skutocne zit a uzivat si zivot. Cez internet si nasla dve skupiny ludi v jej veku co chodia na hory a na dovolenky spolu. Jej mama by si mala tiez niekoho najst, podla svojich zalub, nemusi hned chodit na hory ale aspon sa s niekym v jej veku stretnut a poklebetit. Otazka je ci chce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelkyna mama nás veľmi obmedzuje, som z toho na nervy - Fórum - ZDRAVIE.sk