Tabletka Po

Príspevok v téme: Tabletka Po
leah483_438

ahojte chcem sa spýtať s priatelom sme mali nechranený sex pred dvoma týždňami hned na druhý den po sexe sme išli kupiť tabletku EllaOne potom som ešte brala antikoncepciu 3 dni a od minulej stredy kedy som dobrala antikoncepciu mi neprišla menšruacia,ale príznaky že by som ju už mala dostať mam len sa bojim že ju nedostanem ... Chcem len vedieť či je to sposobene tou tabletkou alebo či som anizaj tehotná ...

Zuzana3ba

Tak toto je trosku komplikovana situacia. :) nedaj na rady tychto odbornikov tu a zisti si to priamo v online poradni na stranke tabletkapo.sk. na tvoju otazku s problemom ti odpovie odbornicka, cize doktorka-gynekologicka. Lebo ked tu clovek cita vsetky tie bludy, je mu do smiechu. :)

leah483_438

Neviem o takýchto tabletkách veľa a čitala som na neteb že s tohto druhu tabletiek Ella One bývaju zo 100 žien 2 tehotné a ešte ked mi meškaju tak som začala stresovať ... a radšej som sa spýtala ...

leah483_438

Nemala som predpis .... a to bolo už viac ako 24 hodin ja mam antiku stanovenu na 22 hodinu prklad : v nedelu by som si zobrala o 22 hodine tabletku a potom by som druhu brala až v pondelok o 22 hodine lenže ja som ju zabudla o tej 22 hodine zobrať a zistili sme to až po sexe a to už bolo od zobrati prvej tabletky viac ako 24 hodin tak preto sme kupili tabletku PO a mam teraz stvavy že nezabrala

ebi77

takéto čosi si mala konzultovať s lekárkou, skombinovať hormóny z antikoncepcie s megavysokými hormónmi tabletkami po, nie je vôbec najšťastnejšie,,, to je presný príklad ako si dodrbať hormóny s chémiou

winki

A to skade si ju zobrala? Lekár ti dal predpis aj keď máš antiku?

Pokiaľ do 24 hodín zabudnutú tabletku zobereš, si chránená.

leah483_438

Lebo som sa bála a istota je gulomet ... Ale tu ide aj o to že som mala po tabletke po aj antikoncepciu a furt nič ... žiadna menštruacia...