Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

Prezývka55

Ked ma na telefone androida tak mu nainstaluj aplikaciu co potajme nahrava hovory a zachovava smsky potom si to uz len prehras a budes vediet na com si.

AJA L

Marilynka...je to správne uvažovanie, ale..
Tých sms bolo viac možno 3-4, a aj jeho spätná odozva bola aj ja teba, cmuky..
Aj ked si zmenil zamestnanie, už nepracuju spolu na jednom pracovisku, prečo mu vyvoláva??...mala som pocit, že to všetko zahodil..až dokiaľ malý neskríkol..oci maš zmeškaný hovor, volala ti aja..
Prečo rozvedená ženská, staršia o 5 rokov si hľadá mladších zajačikov?? dokonca ženatých??
On sa mi vyjadril,že je zástancom toho, že chce mať nás rodinu...len prečo mám tak veľký problém, tým jeho slovám uveriť...
Ked mi prednedávnom vykrikoval zo sna--miláčik a podobne...nemohla som..mna takto nikdy neoslovil....
A ked som sa ho spýtala, prečo ti volá a čo chce...povedal neviem.....Povedala som mu, aby stým prestal, lebo ked príde láska bude zle.....ale on nato, že žiadna láska..ale tváril sa tak divne.Ved chlapom sa nedá veriť,,existuje vôbec nejaký na zemi??
Som zbabelá a bojim sa počuť pravdu, som nanom zavisla a podobne...
sorry, nemôžem z toho..

Marilynka

Aoj

No najlepsie bude ak sa porozpravas s manzelom, priamo,povedat mu ze to co sa deje nie je normalne a ze je asi pochopitelne ze zeny to nastve ak najdu sms od inej ze lubim ta cmak...

argumenty ako nic na tom nie je nech si necha pre 18stky... ze ty nie si vcerajsia a chces pocut pravdu...

bojis sa pocut pravdu??? a zit v klamstve je lepsie??? v neustalom podozrievani??? to vase manzelstvo zabije aj tak, alebo budete obaja tak nestastny ze az....

preber sa...zacni kukat triezvo..oukej... ma inu?nie som ani prva a ani posledna, rozbil manzelstvo??? hmm smutne ale on si vybral a raz sa mu to vrati...akceptuj ze to tak je a chod sa niekam ventilovat...si na nom moc zavysla... ukaz mu ze aj bez neho sa da zit a kto tu nieco strati nie si ty, ale on teba!!!!

piktogram

nie je kritika ako kritika. ak clovek hadze do druheho v jednom kuse ostepy (myslene obrazne, sustavne kritizovanie druheho aj za tie najmensie prkotiny), nemoze ocakavat, ze dostane naspät lasku, alebo vdaku. v lepsom pripade ho ignoruju, v horsom mu tie ostepy zacnu hadzat naspät (je to prirodzena ludska reakcia). toto s oblubou robia zeny chlapom a detom. Vo vychove deti tiez plati, mozes vychovavat a podporit, alebo vychovavat a znechutit. ale to je o inom.

muzi zas naopak neriesia nic/ignoruju vsetko (takto to vnimaju zeny). to zas privadza do stavov zufalstva zeny, pretoze tie maju potrebu furt obkecavat a riesit UPLNE vsetko. aj muchu na stene.

problem je, ked si obaja myslia o sebe, ze su dokonali a tym padom nemaju ani potrebu zamyslat sa nad tym, co by mali/mohli zmenit. na sebe, na svojom spravani voci inym.

jedine ked sa najde medzi partnermi zdrava rovnovaha, moze vztah fungovat. a okrem ineho je dobre si pamätat, ze JA nie som moj partner a MOJE potreby nie su automaticky jeho potrebami. toto plati aj u deti.

Lulita

omg lost natrafil si na nejaku trapku (alebo len ta jendoducho nechce tak ti trepe do oci) a teraz vsetky hadzes do jedneho vreca, predstav si, ze ja som bola vzdy na normalnych milujucich chlapov, nikdy som nemala debila, ani ma nevzrusuju take macho typky, samozrejme su aj zeny (poznam) ktore chcu diskotekovych nevernych typkov z nejakeho mne neznameno dovodu

AJA L

Ved toje veľkým problemom dnešnej doby. Že mnohí nepozerajú na seba, myslia si o sebe, že sú NAJ, svoje chyby nevidia, ale chyby ostatných ano.
A často nevedia prijať kritiku od iných. Ako napísal piktogram...človek by mal najprv začať u seba.

piktogram

dvojitydog: rovnako slabo zeny rozumeju muzom, ako muzi rozumeju zenam.

je to vsak uplne jedno, pretoze sa nebudu riadne chapat nikdy. jedine, co mozu urobit, naucit sa s tym narabat. vypocut si, snazit sa porozumiet.

a popravde, v mojich ociach manzelske/partnerske problemy neverou riesi iba zbabelec. tolko k teme, viac ma nezaujima, v prvom rade ma clovek riesit seba. az potom moze riesit inych.

doubledog

piktogram

to, co muzi od zeny ocakavaju, je velmi roznorode.
moj koment smeroval k tomu, ze si netreba zamienat niektore vlastnosti.

a najma som chcel zdoraznit to, ze zeny nie su vobec tak chapave, ako o sebe hovoria.
zeny muzov velmi slabo chapu, a to je tiez jednou z pricin manzelskej nevery.