Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

Lulita

Mimulus - no asi hej, ked to nemienis ani nikdy zmenit zda sa, proste keby ta hodili do vody, tak z nej ani nevylezies, tak mi pripadas, neriesis situacie v zivote, z nejakeho dovodu, ale nechcem to rozoberat, bolo toho uz popisaneho dost

MultiLevel

manman, mimulus a vam podobni....Nie ste na tomto svete preto, aby ste trpeli. Nie je vasou povinnostou ostavat so zenou, ktoru nemilujete, alebo s ktorou sa uz necitite dobre. Pokial ste vynalozili vsetko usilie na obnovu toho vztahu a ono sa aj tak nic nezmenilo, tak si povedzte zbohom - ako rozumni, dospeli ludia a bodka. Ano, znie to hrozne jednoducho a neviem co, ale to, ake obete zo seba robite je naozaj az...pre mna osobne az smiesne. Nikdy by som nedopustila, aby som ja trpela len preto, ze manzel je citlivy a nezniesol by rozchod. Ja mozem trpiet, len preto, aby netrpel on? Manman, pises, ze pomyslas casto na samovrazdu, cize tvoj stav je naozaj akutny...co sa v tebe deje, ze tomu nedokazes dat raznu bodku? Zaujimaj sa o pocity svojej zeny, ale nemozes si jej stastie a pohodicku staviat na svojom nestasti! To prosto nejde! Bud citite obaja to iste, alebo si dajte zbohom. Je sice velmi slachetne ako na nu myslis, ako sa snazis robit tak, aby si jej neublizil, ale divas sa aj na seba? myslis aj na seba? Ty si stastny? Nie, nie si...preto rob, zi a konaj tak, aby si bol v prvom rade stastny ty! Klamat sa mozes cely zivot takto. Ak ti ku stastiu bude stacit, ze aspon na smrtelnej posteli budes k sebe uprimny, tak prosim. Ale stale mas sancu zmenit svoj zivot. Prosto vstan, porozpravaj sa s manzelkou a ak ta uprimne miluje, z hlbky svojho srdca, ak je to vyspela dusa, necha ta ist, lebo bude vediet, ze jedine tak budes stastny......

Aja02

Ja som čoraz viac presvedčená o tom, že muži sú dobrí akurát na splodenie detí. Seriózne začínam uvažiť nad tým, že si nájdem nejakého muža iba na urobenie dieťaťa a potom nech sa poberá kade ľahšie. Koľko problémov, rozchodov a rozvodov sa dá týmto vyriešiť. A nie som feministka. :D

manman

abdmanca - a co ked nie, ked si nenajdem cestu? Tento moj stav nie je zalezitostou niekolkych dni, ale mesiacov. Niekedy si prajem mat nejake nebezpecne povolanie, pri ktorom niekomu pomozem a pri tom zahyniem, aby manzelka mala aspon aku-taku utechu. Ja fakt neviem co dalej. Dost pochybujem, ze sa to zmeni, lebo je to cim dalej, tym horsie. Zacina mi vadit jej pritomnost. No a ja sa jej to bojim povedat, lebo viem, co by nasledovalo. Ona je na mna velmi naviazana a velmi ma miluje. Fakt nemam to srdce jej ublizit. Som chlap, zatnem zuby a uvidim, kolko zvladnem :(

abdmanca

manman to vážne ? Neverila by som, že aj muž sa dokáže takto obetovať pre rodinu. Pre mňa je hrozné pomyslenie, že by môj manžel trpel tak ako ty a ešte horšie, že by sa tak pretvaroval. Ty svoju ženu vlastne strašne klameš a raz sa to dozvie a ver, že to bude pre ňu rana, tak potom aký to má všetko zmysel. Asi má, možno nejaký, možno si k nej opäť nájdeš cestu, ale .... .

ema123

Manman: naozaj je to také zlé? Každý vzťah prechádza vývojom a zreje. Nemyslím si, že po 20 rokoch dokáže niekto cítiť to, čo na začiatku. Ak zamilovanosť alebo láska prejde do priateľstva, tak to je fajn.

Mimulus

manman - no ja takto fungujem už 3 roky a nie je to iskrou ale niečím čo ti chýba...len si ešte nezistil čo.