Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

AJA L

otvoriť sa niekomu v dnešnej dobe znamená obrovské riziko...aké riziko..Mimulus...
Svoj názor si nechávam len pre seba...tiež si o tom myslím svoje..
Niekedy je xxxx tých dôvodov, prečo človek verí a dôveruje danej osobe..

Náš život je ustavičný boj??..ale ved život není len o tom..

A natu poslednu otázku neviem odpoved..

o.m.g@♥♥♥♥♥

Podla mna je prirodzenejsie ked chlap podvedie zenu ako zena chlapa..je to bolestive ale niektory chlapi su uz raz taky.....a chlap ked podvedie vzdy sa aj tak vrati k svojej zene ale zena ked uz podvadza je schopna opustit aj svoju rodinu to je len moj nazor :):):):):)

Mimulus

Dôvera nemôže vyprchať!!!!!!!!!!!! Buď existuje alebo nie! Ja som toho príkladom...mám manželku, sme spolu už 10 rokov a nikdy sme si nedôverovali, nekomunikovali spolu, nerozprávali sa... Ale máš pravdu muži klamú a prečo nie? Ak sa nemôžu nikomu otvoriť a zdôveriť tak klamú. Pretože otvoriť sa niekomu v dnešnej dobe znamená obrovské riziko...

Chceš vedieť môj názor? Je úplne jedno čo urobíš...ak miluje a dôveruje niekomu inému tak to znamená len a len tvoju prehru...Prečo nedôveroval tebe? prečo radšej išiel za tou druhou?