RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

damian

Kachita, prosim precitaj si prispevky na 'Pravda o rakovine.
Vit B17 nie je viac toxicky ako je toxicky cukor. Tak ako cukor, vit B17 (marhulove jadierka, mandle, jablkove jadierka atd) sa musi jest v malom mnozstve. Odporucana davka pre pacientov z rakovinou je najviac 8 jadierok najviac 6 krat denne.

Kachita

Len jedno nechapem, ked vitamin B 17 sa nachadza v jadierkach marhul....o nich sa vseobecne vie, ze su toxicke, aj na nete nachadzam info ze prave ten vitamin B 17 je toxicky....ja neviem....

damian

A napriek tomu sa mlieko propaguje a mliekary zaramaju miliony na tom, ze ludia sa degeneruju mliekom. Clovek je pritom jediny tvor na zemi, ktory pije mlieko ineho zivocicha. Preco? Aby fungoval obchod, ale nie preto, zeby bolo ludskemu telu mlieko potrebne.

damian

Co je zle na mlieku? No len to, ze kravské mlieko obsahuje bielkovinu beta-laktoglobulín, ktorá je najsilnejším a najčastejším potravinovým alergénom.
Obsahuje cholesterol a nasýtené mastné kyseliny, ktoré podporujú vznik aterosklerózy.
Obsahuje látku IGF-1 (insulin-like growth factor 1), ktorá podporuje vznik rakoviny, preto ženy, ktoré konzumujú veľa mliečnych výrobkov, majú vysoké riziko vzniku rakoviny vaječníkov a prsníka a preto muži, ktorí konzumujú veľa mliečnych výrobkov, majú vysoké riziko vzniku rakoviny prostaty. Kravské mlieko obsahuje laktózu, ktorú nedokáže optimálne tráviť asi 40% dospelej populácie - laktózová intolerancia
a ktorá podporuje degeneráciu šošovky a vznik katarakty (šedý zákal).
Kravské mlieko obsahuje zbytky hormónov, ťažké kovy a iné chemikálie, ktoré podporujú vznik rakoviny a iných degeneratívnych ochorení človeka
a obsahuje baktérie, vírusy a plesne. Kravské mlieko na druhej strane neobsahuje látky, ktoré majú ochranný vplyv na ľudské zdravie,vlákninu, žiadne významné antioxidanty.

zlata

damian nemas sa za co ospravedlnovat.to co si zverejnil na forume by sme mali mat vsetci napisane na zrkadle v kupelni a na chladnicke aby sme tym zacinali den.

damian

Mily Andrej,
Precital som si pravidla fora (zial, az teraz) a stale neviem, ako som ich porusil. Nepropagujem totiz ultra-alternativnu liecbu (metabolicka liecba nie je alternativnou medicinou a uz vobec nie ultra-alternativnou) a ani nepropagujem produkty tym, ked odkazujem na spominanu stranku. Totiz, vitamin B17 sa neda kupit (urcite nie na SK), je v prirode (v marhuliach) a ta stranka je informacna a nie obchodna. Takze som to asi ja, kto by chcel vysvetlenie o tom,ako porusujem pravidla. Cakam na skoru odpoved.

damian

Mily Andrej,

Ak si prajes, nebudem tuto stranku viac spominat. Ako som spominal, som zdravotna sestra a nemam nic spolocne s odkazanou strankou. Avsak, ta stranka zahrnuje mnohe informacie o rakovine a vedecke prace, ktore objasnuju povod rakoviny a co sa za nou skryva. Nemam na SK zdroje v slovencine, ktore by tuto temu objasnovali, len o tej stranke viem.